reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor, monitor tętna płodu

reklama
Czy któraś z Was korzystała z detektora tętna płodu lub aplikacji w telefonie? Jak się sprawdza?
Hej. Ja korzystalam z detektora od 16tyg ciąży. Z racji, że była to ciąża tuż po poronieniu, pomagało mi to psychicznie bo w każdej chwili mogłam sprawdzić bicie serduszka. Także ja polecam :)
 
Ja kupiłam, ale nie korzystałam (2-3 razy maksymalnie). Mogę Tobie podesłać model, żebyś zobaczyła, jakie to urządzenie. Chętnie odsprzedam w okazyjnej cenie. Co do zasady działania moja dr prowadząca uznała to za bardzo dobre rozwiązanie dla spokoju psychicznego.
 
Również używam od 12tc. Wcześniej dla swojego komfortu psychicznego po ciąży biochemicznej. Teraz gdy czuję ruchy używam dla partnera który nie może wejść ze mną na USG. Polecam [emoji846]
 
Ja kupiłam, ale nie korzystałam (2-3 razy maksymalnie). Mogę Tobie podesłać model, żebyś zobaczyła, jakie to urządzenie. Chętnie odsprzedam w okazyjnej cenie. Co do zasady działania moja dr prowadząca uznała to za bardzo dobre rozwiązanie dla spokoju psychicznego.
Jaki posiadasz model?😁i ewentualnie jaka cena
 
reklama
Mam ten [emoji16]
Screenshot_20200808_073012_pl.allegro.jpeg
 
Do góry