reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Detektor, monitor tętna płodu

Natka8907

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czy któraś z Was korzystała z detektora tętna płodu lub aplikacji w telefonie? Jak się sprawdza?

reklama

wiola0904

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy któraś z Was korzystała z detektora tętna płodu lub aplikacji w telefonie? Jak się sprawdza?
Hej. Ja korzystalam z detektora od 16tyg ciąży. Z racji, że była to ciąża tuż po poronieniu, pomagało mi to psychicznie bo w każdej chwili mogłam sprawdzić bicie serduszka. Także ja polecam :)

Gosia903488

Rozwiązania
0
Ja kupiłam, ale nie korzystałam (2-3 razy maksymalnie). Mogę Tobie podesłać model, żebyś zobaczyła, jakie to urządzenie. Chętnie odsprzedam w okazyjnej cenie. Co do zasady działania moja dr prowadząca uznała to za bardzo dobre rozwiązanie dla spokoju psychicznego.

Dolvit

Rozwiązania
0
My mamy i dopóki nie czułam ruchów to co 2gi dzień spr :) nie powiem że dawało mi to sporą ulgę. Aa i my od 12tyg używany

Kakussska93

Rozwiązania
0
Również używam od 12tc. Wcześniej dla swojego komfortu psychicznego po ciąży biochemicznej. Teraz gdy czuję ruchy używam dla partnera który nie może wejść ze mną na USG. Polecam

Lili90

Rozwiązania
0
Ja kupiłam, ale nie korzystałam (2-3 razy maksymalnie). Mogę Tobie podesłać model, żebyś zobaczyła, jakie to urządzenie. Chętnie odsprzedam w okazyjnej cenie. Co do zasady działania moja dr prowadząca uznała to za bardzo dobre rozwiązanie dla spokoju psychicznego.
Jaki posiadasz model?😁i ewentualnie jaka cena

reklama