reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor, monitor tętna płodu

A jaki masz model? Nie miałaś problemu ze znalezieniem tętna. Bo boje się że jak nie będę mogła znaleźć to będę panikować.
 
reklama
A jaki masz model? Nie miałaś problemu ze znalezieniem tętna. Bo boje się że jak nie będę mogła znaleźć to będę panikować.
Ja znalazlam po prenatalnych jak lekarz mi powiedział że mały jest z lewej strony. To było dopiero w okolicy 13 tygodnia. Potem juz udawalo mi sie znalezc od razu.
Ja mam najzwyklejszy angel sound. Wystarczyło mi tylko usłyszeć bicie serca, niekoniecznie znać szybkość uderzeń.
 
A jaki masz model? Nie miałaś problemu ze znalezieniem tętna. Bo boje się że jak nie będę mogła znaleźć to będę panikować.
Ja miałam angelsounds, używany za 50 zł na olx kupiłam. Tętno znalazlam dokładnie w 10+5tc, ale szukałam kilka dni bez stresu bo wiedziałam, że maluch może być jeszcze za mały. Niektórym udaje się dopiero ok 16 TC posłuchać serduszka.
Teraz już nie używam bo mały kopie, ale ruchy poczułam dopiero 23 TC, więc praktycznie trzy miesiące mi służył, to całkiem sporo spokoju psychicznego.
 
Ness to faktycznie kupiłaś go w bardzo fajnej cenie. Też wolała bym kupić używany ale nie znalazłam nic ciekawego. Pomyślę jeszcze parę dni i może się zdecyduję 😉
Jak na razie z akcesori dla kobiet w ciąży to kupiłam poduszkę "rogala" i adapter pasów. Ale to wiedziałam że mi się przyda. Z detektorem to już mam większy problem.
 
Ja mam Jumper JPD-100E, już w około 10tc mój partner znalazł bez problemu tętno maluszka. Naprawdę nie żałuję tego zakupu, w szczególności, że planuję więcej dzeci i się jeszcze przyda:DPozwalał mi spać spokojniej-w szczególności przed zakończeniem 1 trymestru, kiedy najbardziej martwiłam się o dobrostan dzidzi😄
 
Ja mam Jumper JPD-100E, już w około 10tc mój partner znalazł bez problemu tętno maluszka. Naprawdę nie żałuję tego zakupu, w szczególności, że planuję więcej dzeci i się jeszcze przyda:DPozwalał mi spać spokojniej-w szczególności przed zakończeniem 1 trymestru, kiedy najbardziej martwiłam się o dobrostan dzidzi😄

Też właśnie myślałam o tym modelu. U mnie parę dni temu zaczął się drugi trymestr, a detektora jak nie miałam tak i nie mam 🙈 Może do końca ciąży się zdecyduję 😅
 
Nadszedł w końcu ten dzień. Kupiłam detektor 😁
Kupiłam używany model Jumper JPD-100E. Używam go dopiero pierwszy dzień i jestem zachwycona. Dziewczyny- miałyście rację. Niepotrzebnie się tyle zastanawiałam. To uczucie kiedy słucha się serduszka- bezcenne. Niby na badaniach u lekarza miałam okazję parę razy posłuchać, ale to nie to samo. W zaciszu domowym, z mężem ( który teraz ma tylko taką możliwość posłuchanie serduszka) i z synem. Wszyscy jesteśmy zadowoleni.
Dziś jestem w 13t5d i nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem serduszka.
Jeśli jeszcze któraś zastanawia się nad zakupem to polecam 😉
 
Dziewczyny od dziś mam detektor . Też model Jumper 100E . Tylko mi łapie po jednej i po drugiej stronie . Nie rozumiem tego ?
 
reklama
Do góry