reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor, monitor tętna płodu

reklama
Jeśli to by były jej tętnice to by musiała mieć bardzo wysokie tętno.
Mi zazwyczaj wychodzi około 70-80 jeśli nakieruje na swoją tętnice. 120-130 bardziej podchodzi pod tętno dziecka.
Eee ja mamą 120 tętnice a 150 160 dziecko 15 tydzień to dzieciątko jest małe i nie złapała by po dwóch stronach. Nawet w zaawansowanej ciąży serce miałam w jednym miejscu
 
Dziewczyny od dziś mam detektor . Też model Jumper 100E . Tylko mi łapie po jednej i po drugiej stronie . Nie rozumiem tego ?


Wszystko zależy od ułożenia dziecka. Też tak mam. Tętna dzidziusia nie słyszysz tylko w jednym miejscu na brzuchu. Możesz je znaleźć w różnych miejscach. A może być tak że przez dzień lub dwa w ogóle nie znajdziesz bo dzidziuś się tak ułoży. Z czasem się nauczysz 😉
 
reklama
Eee ja mamą 120 tętnice a 150 160 dziecko 15 tydzień to dzieciątko jest małe i nie złapała by po dwóch stronach. Nawet w zaawansowanej ciąży serce miałam w jednym miejscu


Tętno u przeciętnego człowieka mieści się w granicach 60-100. Więc masz podwyższone tętno. Tętno dziecka można usłyszeć w paru miejscach, wszystko zależy od ułożenia dziecka i pewnie od czułości detektora.
 
Do góry