reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor tętna płodu.

ZieloneOczy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2021
Postów
51
Kochane, kiedy najwcześniej udało się znaleźć tętno dziecka za pomocą domowego detektora tętna płodu?
I gdzie mniej więcej szukać?
 
reklama
skończony 10 tc, bardzo nisko po lewej stronie, tuż nad kością łonową. Zależy od sprzętu.
Posiadam dokładnie taki model :
Sonoline B Fetal Doppler
 

Załączniki

  • Screenshot_20210314_124534_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210314_124534_com.android.chrome.jpg
    127,3 KB · Wyświetleń: 126
Ten model używała moja położna, dopiero w 16 TC znalazła tętno. Ja miałam angelsound, niby gorszy, a tętno znajdowałam jak wspominałam w 10tc.
Który obecnie TC ?
9+4. :)
Ja na swoim w poprzedniej ciąży na luzie znajdowałam od 12 tc. Nie wiem jak wcześniej, bo nie miałam go jeszcze
 
Też mam ten detektor. Używałam Go w ciąży. Jakoś w 12tc udało Mi się wychwycić tętno. Zresztą dopiero wtedy go kupiłam [emoji6]Ja tam byłam z niego zadowolona. Ogólnie nie ma co się stresować jak się nie znajdzie pulsu bo na początku jest Bardzo ciężko. Ale np jak czytam, że ktoś nie odróżnia pulsu swojego od dziecka to mnie dziwi bo to jest dla Mnie totalnie inny puls[emoji848]
9+4. :)
Ja na swoim w poprzedniej ciąży na luzie znajdowałam od 12 tc. Nie wiem jak wcześniej, bo nie miałam go jeszcze
 
Też mam ten detektor. Używałam Go w ciąży. Jakoś w 12tc udało Mi się wychwycić tętno. Zresztą dopiero wtedy go kupiłam [emoji6]Ja tam byłam z niego zadowolona. Ogólnie nie ma co się stresować jak się nie znajdzie pulsu bo na początku jest Bardzo ciężko. Ale np jak czytam, że ktoś nie odróżnia pulsu swojego od dziecka to mnie dziwi bo to jest dla Mnie totalnie inny puls[emoji848]
Swoje znajduje bez problemu 🤪 Jest dużo wolniejsze niż tętno dziecka. Na początku też miałam z tym problem, a później doszłam do wprawy. :)
 
reklama
taki obrazek znalazlam odnosnie miejsca gdzie szukac. Te żele usg mozna w kazdej aptece kupic, z ziaji wielka butla mnie kosztowała 6 zł
 

Załączniki

  • BAD7DCFE-3CFC-4088-9BCB-577FEF0F1059.jpeg
    BAD7DCFE-3CFC-4088-9BCB-577FEF0F1059.jpeg
    137,7 KB · Wyświetleń: 392
reklama
Do góry