reklama

DICOFLOR 30 - Kto używa?

Od
24 Kwiecień 2010
Odpowiedzi
0
witam mamusie :) jezeli chodzi o dicoflor 30 to z całego serca polecam, moja corczka ma bardzo silną alergię m.in na białko mleka krowiego, jaja, dicoflor ładnie wyleczył buźkę dodatkowo wzmocnił organizm

reklama
Od
20 Wrzesień 2009
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
Witam,

czy któraś z Was podawała może Diclofor do herbatki? Mój synek często nie dopija mleka i takie podawanie probiotyku mija się z celem....gwarancje,że dopije do końca mam tylko wtedy kiedy podam herbatkę lub sok.

pilanka

Zaciekawiona BB
Od
29 Wrzesień 2010
Odpowiedzi
0
Witam! trafiłam na ten wątek przypadkiem. moja córka pila bebilon pepti do 7 miesiaca bo od urodzenia miala problemy z brzuszkime. nie wiem czy to do konca byl kolka...Teraz od jakiegos miesiaca jestesmy na bebiko ha 1. po przejsciu na ha zaczely sie znowu bole brzucha- szczegolnie w nocy. kupki robila normalne.pomyslalam- moze obciazam jej brzuszek na noc dajac do mleka troche kaszki. wiec odstawilam kaszke i daje troszke kleiku.jest ok.ale wypadaloby przejsc juz na nr 2 , przeciez mala ma 8 miesiecy. i boje sie ze problemy brzuszkowe znowu powroca bo w 2 jest wiecej zelaza itp. czy moge jej wtedy podawac ten dicoflor 30? a wiem ze moze ten bol powrocic bo znam moje dziecko i nawet jak chcialysmy przejsc z bebilon pepti 1 na bebilon pepti 2 to nie dalo rady- bol brzucha! a przy ha 1 jest dobrze. ja juz sama nie wiem :(

aotylka

Początkująca w BB
Od
20 Czerwiec 2011
Odpowiedzi
0
dicoflor był pierwszym probiotykiem, który podawałam córce. później podawałam jej latopic, który jest przeznaczony dla dzieci z azs i alergia pokarmową. te probiotyki należy stosować conajmniej 3 miesiace żeby był jakiś efekt, ale myśle że warto próbować, bo na pewno nie szkodzą.

reklama
Od
12 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Przyjaciółka swojemu starszemu dziecku w przypadku problemów z brzuszkiem podawała właśnie Dicoflor. Wcześniej próbowała tez jakiś innych preparatów, ale mówiła, że po każdym coś było nie tak, jak trzeba. A dopiero teraz faktycznie problemy i dolegliwości się zmniejszyły. Ona kupuje ten produkt przez internet w Link do: Apteka Melissa bo w stacjonarnych aptekach nie zawsze może go dostać (inne podobne produkty są, ale to już nie to samo), a i cena wtedy jest całkiem przystępna.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku