reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DICOFLOR 30 - Kto używa?

witam mamusie :) jezeli chodzi o dicoflor 30 to z całego serca polecam, moja corczka ma bardzo silną alergię m.in na białko mleka krowiego, jaja, dicoflor ładnie wyleczył buźkę dodatkowo wzmocnił organizm
 
reklama
Witam,

czy któraś z Was podawała może Diclofor do herbatki? Mój synek często nie dopija mleka i takie podawanie probiotyku mija się z celem....gwarancje,że dopije do końca mam tylko wtedy kiedy podam herbatkę lub sok.
 
Witam! trafiłam na ten wątek przypadkiem. moja córka pila bebilon pepti do 7 miesiaca bo od urodzenia miala problemy z brzuszkime. nie wiem czy to do konca byl kolka...Teraz od jakiegos miesiaca jestesmy na bebiko ha 1. po przejsciu na ha zaczely sie znowu bole brzucha- szczegolnie w nocy. kupki robila normalne.pomyslalam- moze obciazam jej brzuszek na noc dajac do mleka troche kaszki. wiec odstawilam kaszke i daje troszke kleiku.jest ok.ale wypadaloby przejsc juz na nr 2 , przeciez mala ma 8 miesiecy. i boje sie ze problemy brzuszkowe znowu powroca bo w 2 jest wiecej zelaza itp. czy moge jej wtedy podawac ten dicoflor 30? a wiem ze moze ten bol powrocic bo znam moje dziecko i nawet jak chcialysmy przejsc z bebilon pepti 1 na bebilon pepti 2 to nie dalo rady- bol brzucha! a przy ha 1 jest dobrze. ja juz sama nie wiem :(
 
dicoflor był pierwszym probiotykiem, który podawałam córce. później podawałam jej latopic, który jest przeznaczony dla dzieci z azs i alergia pokarmową. te probiotyki należy stosować conajmniej 3 miesiace żeby był jakiś efekt, ale myśle że warto próbować, bo na pewno nie szkodzą.
 
reklama
Przyjaciółka swojemu starszemu dziecku w przypadku problemów z brzuszkiem podawała właśnie Dicoflor. Wcześniej próbowała tez jakiś innych preparatów, ale mówiła, że po każdym coś było nie tak, jak trzeba. A dopiero teraz faktycznie problemy i dolegliwości się zmniejszyły. Ona kupuje ten produkt przez internet w Link do: Apteka Melissa bo w stacjonarnych aptekach nie zawsze może go dostać (inne podobne produkty są, ale to już nie to samo), a i cena wtedy jest całkiem przystępna.
 
Do góry