reklama

Dieta Cambridge

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez moonique, 14 Luty 2011.

1. moonique

moonique Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Drogie kobietki, powiedzcie mi proszę czy byłyście kiedyś na diecie Cambridge? Jak to wygląda, dużo czasu zajmuje przygotowanie posiłków? Chcę zrzucić trochę sadełka, ale nie chcę przewracać życia całej rodziny do góry nogami tym, że będę musiała gotować 2 obiady.[/FONT]

2. stop&stare

stop&stare Zaciekawiona BB

hej! gotowaniem się w ogóle nie martw;) byłam na cambridge żeby pozbyć się nadwagi po urodzeniu mojego kamilka. jadłam trochę normalnych obiadów, a jako część posiłków jadłam gotowe zupki, owsianki itp. naprawdę w porównaniu do innych diet , ta nie wymaga niewiadomo jakich przygotowań:) Do tego zalewajki możesz zabrać ze sobą wszędzie, do pracy i dzięki temu będziesz regularni e jeść:)

3. reklama
  4. ada85

ada85 Zaciekawiona BB

stop&stare a możesz powiedzieć, jak efekty? Ile czasu byłaś na diecie z jakimi rezultatami?

5. stop&stare

stop&stare Zaciekawiona BB

6. moonique

moonique Zaciekawiona BB

Brzmi dobrze=) Ja też bym chciała coś koło tego schudnąć. Macie chwile słabości na diecie? Co wtedy robicie? Poszukuję inspiracji, żeby udało mi się wytrwać w postanowieniu:)

7. zuzika

zuzika Aktywna w BB

Ja osobiście nie byłam na tej diecie ale ostatnio sporo czytałam i jeżeli bym sie miała zdecydować na jakąś dietę to pewnie wybrałabym Cambridge właśnie przez te gotowe lub prawie gotowe produkty bo gotowanie 3 obiadów dziennie jakoś mnie przeraza :no:

8. ciężaróweczka

ciężaróweczka Fanka BB :)

Ja też jestem leniwa strasznie, więc to dieta dla mnie. I do pracy nie musiałabym robić żadnych wielkich przygotowań. Tylko skąd zakupić produkty potrzebne do tej diety??

9. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

Na stronie O nas - Dieta Cambridge całkiem na dole, masz informację: "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Centrum Cambridge Warszawa
    i Centrum Cambridge Katowice oraz Certyfikowanych Konsultantów na terenie całej Polski. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia. "

więc najpierw badania, potem konsultant zamawia produkty a później wspiera nas z każdym dniem kiedy już nie mamy siły, niczym anioł stróż czuwa nad nami ;)

10. reklama
  11. ciężaróweczka

ciężaróweczka Fanka BB :)

To fajna sprawa!! Uważam, że to bardzo ważna sprawa, że dystrybutor dba o dobro swoich klientów i, że można mu w pełni zaufać. Zaraz obadam sytuację, bo przyznam się szczerze, że jeszcze nie zbyt wiele wiem na ten temat.

12. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

No i się zaczęło [​IMG]

ImageShack.us
    Ktoś zaczyna ze mną odchudzanie? :tak:

Ostatnia edycja: 22 Luty 2012

Poleć forum