reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Cambridge

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2010
Postów
13
Miasto
Legionowo
[FONT=&quot]Drogie kobietki, powiedzcie mi proszę czy byłyście kiedyś na diecie Cambridge? Jak to wygląda, dużo czasu zajmuje przygotowanie posiłków? Chcę zrzucić trochę sadełka, ale nie chcę przewracać życia całej rodziny do góry nogami tym, że będę musiała gotować 2 obiady.[/FONT]
 
reklama
hej! gotowaniem się w ogóle nie martw;) byłam na cambridge żeby pozbyć się nadwagi po urodzeniu mojego kamilka. jadłam trochę normalnych obiadów, a jako część posiłków jadłam gotowe zupki, owsianki itp. naprawdę w porównaniu do innych diet , ta nie wymaga niewiadomo jakich przygotowań:) Do tego zalewajki możesz zabrać ze sobą wszędzie, do pracy i dzięki temu będziesz regularni e jeść:)
 
stop&stare a możesz powiedzieć, jak efekty? Ile czasu byłaś na diecie z jakimi rezultatami?
 
Ja osobiście nie byłam na tej diecie ale ostatnio sporo czytałam i jeżeli bym sie miała zdecydować na jakąś dietę to pewnie wybrałabym Cambridge właśnie przez te gotowe lub prawie gotowe produkty bo gotowanie 3 obiadów dziennie jakoś mnie przeraza :no:
 
Ja też jestem leniwa strasznie, więc to dieta dla mnie. I do pracy nie musiałabym robić żadnych wielkich przygotowań. Tylko skąd zakupić produkty potrzebne do tej diety??
 
Na stronie O nas - Dieta Cambridge całkiem na dole, masz informację: "Produkty Cambridge przeznaczone są wyłącznie do sprzedaży bezpośredniej. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem Centrum Cambridge Warszawa
i Centrum Cambridge Katowice oraz Certyfikowanych Konsultantów na terenie całej Polski. Zakup produktów może nastąpić wyłącznie po konsultacji i wypełnieniu Karty Zdrowia. "

więc najpierw badania, potem konsultant zamawia produkty a później wspiera nas z każdym dniem kiedy już nie mamy siły, niczym anioł stróż czuwa nad nami ;)
 
To fajna sprawa!! Uważam, że to bardzo ważna sprawa, że dystrybutor dba o dobro swoich klientów i, że można mu w pełni zaufać. Zaraz obadam sytuację, bo przyznam się szczerze, że jeszcze nie zbyt wiele wiem na ten temat.
 
reklama
Do góry