reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

reklama

Aniaaa

Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Ekstra!! to i ja się przyłączam..może bardziej się zmobilizuę...
Może ustalimy jakąś wspólną dietkę ??

Mama Maksa

październikowa mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja to bym chciała stosować tą co ostatnio stosowałam. Tą co niektórym na meila wysyłałam. Jestem z niej zdowolona bo w ciągu 9 dni schudłam 3kg. To było ponad miesiąc temu i te kilogramy nie wróciły. No a moja siostra w ciągu 3tygodni schudła na niej 7kg

Magdasf1

Kura domowa;)
Miasto
Łódź ;)
Rozwiązania
0
To od poniedzialku, tylko nie piszcie ktorego:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja juz miesiac jade na dietce, narazie jestem zadowolona jeszcze z 4 miesiace i bedzie cacy:tak:

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Od tego poniedziałku...bo przez weekend się nie da;-)

Mamo Maksa...wklej ją tutaj;-) tą dietkę;-)

reklama

moli81

Mamuśka Mikuśka
Miasto
Pruszcz Gdański
Rozwiązania
0
i ja się przyłączam:tak: tylko babencje kochane zwłaszcza te cycowe,może jakąś taką dietę żeby pokarm nie uciekł za szybko?:-p:cool2:
MAKSIOWA a co to za dietka?dawaj ją tu w trymiga:cool2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry