reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

Dziewczyny ja się muszę pochwalić, z mojej 8 z przodu zostało 63 kg... Wszystko fajnie tylko nienawidzę swojego ciala- rozstępów, obwislej skóry, a najgorsze piersi - zostały mi 2 małe wiszące flaczki... Ja wiem ze to są konsekwencje takiej zmiany masy ciala, ale bez przesady... Nieciekawie to wygląda... Ehhh
Dodam ze idąc do porodu z Roksana przekroczylam 100 kg... Nie jestem na żadnej diecie... Dużo pracy, stresów, papierosów... Malo jedsenia, ale słodycze jem często... Szczegolnie na nockach ;)
 
reklama
Noscar na rozstępy polecam. Ja sobie próbką smaruję blizny po tradzikowe i już ich prawie nie ma. Zamierzam kupić sobie. Na opakowaniu pisze ze na blizny i rozstępy.
Jak chudłam po Hani to tez miałam flak na brzuchu. Teraz cwiczę i jest inaczej ale też wisi. Taki chyba urok. Dwa ze nie zgubiłam jeszcze tego co chciałam.
O piersiach nie wspomnę, ale jeszcze karmie wiec nie wiem jaki będzie efekt końcowy...
Martynko,tak czy siak gratuluje!!!!
 
Martynka moja waga docelowa to tak ok 63:tak:
Fajnie,że tak szybko schudłaś, a ciało po porodach i odchudzaniach niestety tak wygląda.
Ale tak jak pisze kaka ćwiczenia dają dużo.
Ja mam rowerek stacjonarny + bańki chińskie (na uda:baffled:). Już kiedyś robiłam taki zestawik i dla mnie działało to cuda:tak:
 
Do góry