reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

Ja też jestem z Wami. Ja już 15 dzień jestem na tej diecie Mamy Maksa. Tylko że ja wybrałam tę 10 dniową. Jem z nią juz 2 raz hihihih czyli dzis mija 15 dzień i jest 3900 na minusie czyli więcej niz ważył mój Macio :-)
W grupie raźniej :-)
 
reklama
to i ja się do Was dołączam mój cel może i niewielki ok 3-4 kg ale szalenie upiedliwy .... za nic nie chce zejść :-/
jutro rano na czczo (żeby było lżej) zważę się i od pon do dzieła ... aż sie boję co ta waga znowu wymyśli bo ostatnio to na pomiar wagi i tkanki tłuszczowej wole nie patrzeć zdecydowanie lepiej wygląda ilość wody w organizmie ;-p
 
ja wam mogę podrzucić moje pomysły jak coś mi sie przypomni i np, woda wiadomo zabija głód i pomaga spalić tłuszczyk ale na głod też dobre są pomidory- mają dużo wody a więc zapychają, mają mało kalorii bo 1 pomidor ok 15:-p no i witaminki;-) albo rosołek z kostki 100ml to zaledwie 7kcal, zamiast chleba pieczywo ryżowe (1 wafel ok 28-30, ja jadam na śniadanie 2szt), oprócz tego po wpadce słodyczowej dobrze zjęść grejpfruta, taka gąbka na cukier, oprócz tego truskawki są dobrym pomysłem jak macie ochote na słodkie bo też są nisko kaloryczne a słodkie;-) do tego 2-3x dziennie herbatki czerwone, ja przestałąm też używać soli, zamist cukru słodzik- wiem że nie jest to zdrowa opcja ale to na poczet mleka w kawie któego nie umiem odpuścić sobie za nic w świecie:-p ja pije 0,1% hehe (szklanka mleka to ok 100kcal)
jak coś mi sie przypomni jeszcze to wam powiem
 
Justynka fajne sposoby

U mnie ostatnio sa 3 kg w dol i tez nie umiem sie odchudzac

ALE tak sobie mysle i ja tez stosuje pewnego rodzaju diete TYLKO MNIE NIE BIJCIE

Jak mam wolne lub jak mam nocke to nic nie jem :-)
Tzn jak jest cieplo i wychodze z Oliwka na spacer np w poludnie to kupie sobie sucha bulke i dopiero jem na spacerze Tak jak dzis ze nie ma pogody i nigdzie nie wychodzilysmy tak nic jeszcze dzisiaj nie jadlam oprocz szklanki herbaty i koktajlu z truskawek Ja nie patrze na to co jem Tylko wlasnie jak jestem rano w domu to moj pierwszy posilek to obiad i wprawdzie jedyny Czasem zjem cos na kolacje :-)
Za to jak jestem od rana w pracy to jem juz od 6 rano :-(

Nie wiem sama dlaczego tak robie Poprstu tak mam i nie ma mi z tym zle :-)
 
ja wam mogę podrzucić moje pomysły jak coś mi sie przypomni i np, woda wiadomo zabija głód i pomaga spalić tłuszczyk ale na głod też dobre są pomidory- mają dużo wody a więc zapychają, mają mało kalorii bo 1 pomidor ok 15:-p no i witaminki;-) albo rosołek z kostki 100ml to zaledwie 7kcal, zamiast chleba pieczywo ryżowe (1 wafel ok 28-30, ja jadam na śniadanie 2szt), oprócz tego po wpadce słodyczowej dobrze zjęść grejpfruta, taka gąbka na cukier, oprócz tego truskawki są dobrym pomysłem jak macie ochote na słodkie bo też są nisko kaloryczne a słodkie;-) do tego 2-3x dziennie herbatki czerwone, ja przestałąm też używać soli, zamist cukru słodzik- wiem że nie jest to zdrowa opcja ale to na poczet mleka w kawie któego nie umiem odpuścić sobie za nic w świecie:-p ja pije 0,1% hehe (szklanka mleka to ok 100kcal)
jak coś mi sie przypomni jeszcze to wam powiem
Super. dzięki
Ja też jestem z Wami. Ja już 15 dzień jestem na tej diecie Mamy Maksa. Tylko że ja wybrałam tę 10 dniową. Jem z nią juz 2 raz hihihih czyli dzis mija 15 dzień i jest 3900 na minusie czyli więcej niz ważył mój Macio :-)
W grupie raźniej :-)
Ciesze sie tzn. że działa


KAKA dietka wysłana:tak:
 
reklama
A ja mam problem ze słodyczami tzn znowu są w domu;-), jutro gril więc zaczynam od poniedziałku, ale już wiem ze w następną sobote też się nie uda;-). No i u mnie jeszcze cyc więc na spokojnie, jakieś 2 kilosy musze zejść bo ostatnio odbiło
 
Do góry