reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

reklama
Witam :) Bardzo spodobala mi sie ta dietka :) zaczynan od dzisiaj :) zaczynam z waga przy wzroscie 157cm, 57kg,a chce dojs do 52kg, moze nie jest to duzo ale te 5 kg mi bardzo przeszkadza po 2 ciazach.
Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
Witam, dziewczynki :) Ja ostatnio nie chudnę, bo zmieniam nieco dietkę. Lekarz znalazł mi refluks żołądkowy i muszę troszeczkę zmodyfikować dietkę. Oj, ale się nacierpiałam w nocy... Bolało jak cholera. Ale teraz będzie lepiej :) Jeszcze dzień i znowu zaczniemy chudnąć :D
 
Melduje że od 4 dni ćwiczę 6w i narazie jest ok Co do wagi to nie wiem ile spadło bo mi się waga zepsuła...
 
No kobietki co tu tak cicho? CZy tak się odchudziłyście że zniknęłyście? U mnie powoli konsekwentnie do przodu:)
 
A mnie waga stanęła w miejscu :( Ale to może przez @?? Wczoraj był ładny spadek a dzisiaj?? O kilo prawie więcej mi wyświetliło!! A przecież nie grzeszyłam ;(
 
reklama
ja już zrezygnowałam z tej dietki ale to nie znaczy że przestałam się ochudzac......stosuję MŻ-WR
staram się jesc 5 posiłków dziennie oczywiscie mniejszych od nowego roku nie jem słodyczy ,smażę na teflonowej patelni bez tłuszczu no i cwiczę brzuszki,jeżdże na rowerku stacjonarnym,kręcę hula-hop i basen ok 1raz w tyg teraz zamierzam wykupic karnet na aquaaerobik na 2 wejścia w tygodniu. Schdłam już ponad 2 kg od nowego roku a do wakacji chciała bym w sumie schudnąc 15kg
 
Do góry