reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

No dziewczyny same nie jesteście, ja byłam na dukanie i stwierdziłam, że to kompletnie nie dla mnie dlatego przeszłam na dietę 36s i od dwóch tygodni bez przerwy działam. Prawda jest taka, że dieta jest bardzo dobra i to głównie ze względu sensownie dopasowane posiłki i bez głodówek. Czasem zdarzy mi się nawet batonika wsunąć, co dietetyczka uwzględniła w tej diecie. Bardzo dobra sprawa. Myślę, że wam się też spodoba :]
 
reklama
Hey dołanczam i ja.
Poł roku na dunkanie, schudłam 14 kg, niesety troche mi wrocilo i chcialabym jeszcze popracowac, no ale Dunkan, odpada, szukam alternatywy:)
 
Hey. Staram sie nadrobic zaległosci i czytam co napisałyscie.
5 kg musze schudnac, choc miło by gdyby poszło 10:)


Przeslijcie mi ksiazki misialula6@wp.pl

bo najpierw bede sie edukowac, a potem przejde na diete.
Od poniedziałku, bo teraz wekend z roczkiem mojego synka! Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich, którzy chcą się cieszyć pięknym i zdrowym ciałem niezależnie od pory roku.
Polecam zbilansowaną dietę odchudzająca, ułożoną na 14 dni, składającą się z 4-5 posiłków dziennie.
Jadłospis jest przeznaczony dla wszystkich: kobiet, mężczyzn, młodzieży. Tworzę diety również dla kobiet w ciąży - rozpisuję dietę na wszystkie trymestry ciąży z zachowaniem odpowiedniej kaloryczności oraz wartości odżywczej w każdym posiłku. Pomagam pozbyć się niechcianych kilogramów kobietom po przebytej ciąży, niekarmiącym, które chcą wrócić do swojego poprzedniego rozmiaru, poczuć się znów lekko i atrakcyjnie!!!
Nie proponuję diety cud, tylko naukę zdrowego trybu życia - schudniesz od 1 do 1,5 kilograma tygodniowo. Pomagam również wyjść z diety po uzyskaniu wymarzonej wagi, tak aby nie powstał efekt jo-jo.

Kaloryczność diety jest dobierana indywidualnie, w tym celu po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe przesyłany jest formularz żywieniowy na podanego maila, w celu uzyskania informacji na temat każdego z Państwa (dotychczasowy sposób żywienia, stan zdrowia, alergie, aktywność fizyczna, niepreferowane produkty). Dieta wysyłana jest w przeciągu 5 dni roboczych.
Zapraszam na lekką stronę życia!!!
diety_zdrowie@o2.pl
 
Co do Dukana się zgadzam. To jakaś masakra co ta dietę robi z organizmem człowieka :/ owszem schudniesz, ale jakim kosztem. Powiem szczerze, że zastanawiałam się czy nie zastosować Dukana, ale jak zaczęłam szperać to wpadłam na te dwie publikacje, które wybiły mi go z głowy.

Dieta Dukana - Vitalia.pl
http://virtualtrener.wordpress.com/2010/07/19 /dieta-proteinowa-dukana-spojrzenie-naukowe/

Co do diety 36s, to jakoś nie do końca. Jak dla mnie za mało informacji. Z ich strony niewiele wynika. Wygląda to trochę jak e-book, a niby ma być dopasowane? chyba raczej nie. maja bardzo mało informacji na stronie. jak dla mnie jest to podobne do diet za sms, czyli nie budzi mojego zaufania.
 
Ostatnia edycja:
Mnie Dukan w ogóle nie przekonał ,a próbę podjęłam. Po pierwsze czułam się bardzo osłabiona i non stop miałam całkowity brak energii :/ Nie wiem czy słyszałyście ale Dukan przegrał sprawę w sądzie, a poczytać możecie tutaj także wychodzi na to, że nie jest zdrowa. Co do diety 36s, którą skończyłam pod koniec czerwca i schudłam 6kg :] to poczytać można tutaj w celu uzyskania szerszych informacji :]
 
reklama
WItam wszystkich

Ja na Dukanie bylam prawie rok fakt mialam lepsze lub gorsze tygodnie ale udalo sie zejsc do wagi 52kg niestety po przejsciu do fazy 4 wrocilam do 54.5 takze postanowilam ze sprobuje diety Diamondow i zobacze jak mi pojdzie.

Mam pare pytan zwiazanych z dieta

Jesli o 12 zjem zupke z 2 kromkami chleba i o 15 zjem miesko lub rybke z warzywami to co moge zjesc wieczorem?
Czy mozna jesc budynie z odtluszczonym mlekiem no i co z pierogami :)) najbardziej chodzi mi o ruskie.

 
Do góry