reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Diamondów - alternatywa dla diety Dukana :D

Dziewczyny wchodze w to:) kurde to jest sposób na jedzenie który można stosowć całe życie i sie nie meczyć!!!!!!!! mam 30 -35 kg do stracenia 22 z ciąży a reszta to z bycia małym pulpetem... kurcze w niedziele ważenie zakupy i OD PONIEDZIAŁKU !!!!!! mam nadzieje ze wspólne odchudzanie będzie dla mnie wsparciem i nie złamie się:)

10744cb62642e9632.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natusa1988 na tej diecie schudłaś to 4.5kg? jestem załamana:( zawsze byłam przykości ale teraz normalnie wyglądam jak koczkodan a co najgorsze czuje się meeega nieatrakcyjna i mam wiszący brzuch (kwalifikuje sie na operacje) i meeeega rozstępy, normalnie jak dorzecza Gangesu na mapie! co zrobić żeby ta skora chociaż trochę się zbiegła i mój worek się zmniejszył?

Dziewczyny radźcie coś bo normalnie już nie wiem co mam robić! i dieta dukana była i elancyl i peelingi i zele i dieta 1000 kg tylko te diety maja to do siebie ze dają szybkie rezultaty ale normalnie jedząc ( nie opychając się) zbyt długo na serku się nie wytrzyma.Dlatego postanowiłam spróbować tą dietę może wrócę do stanu wyjściowego;) jak poznałam męża... daje sobie całą zimę i nie po to żeby założyć kostium kąpielowy latem bo i tak go nie założę ale w szafie czekają na mnie 2 super spódnice;) zresztą jakoś będę musiała śmigać za Kacprem:)


10744cb62642e9632.png
 
mamaFFia muszę wtrącić... Dieta 1000 kcal to nie dieta w której jesz 1000 kcal tylko o 1000 kcal mniej Wylicza się całkowite dzienne zapotrzebowanie na kalorie i odejmuje się tysiąc od tego W ciągu tygodnia powinno się chudnąc ok 1 kg Natomiast jak włączysz w to ćwiczenia ( wystarczy np regularnie chodzić na szybkie spacerki) to chudniesz więcej. Co do obwisłego brzuch to trener na siłowni mi powiedział "ćwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia" tylko że ja jestem po cc i nie bardzo mogę...więc poradził basen...tylko że nie umie pływać :D Koleżanka która była w ciąży i przytyła 25 kg powiedziała że brzucha się pozbyła stosując pas neopronowy (czy coś w tym stylu) i chodząc na spacery. Ja mam mały brzuch za to obwisły ale jak tylko będe mogłą to będe robić brzuszki. Niestety bez aktywności fizycznej nie ma dobrych rezultatów bo żeby ciało wygldało ładnie trzeba ćwiczyć bo inaczej będą zwisy...coś o tym wiem Tak więc w przypadku odchodzania 60 % to dieta a resztę ćwiczenia
 
No ja schudłam już 4,5 kg. Dzisiaj się nie ważę, zrobię to w poniedziałek. Bo pewnie dzisiaj parę gram mi przybyło ;) I to tez jest normalne podobno, że jak się schudnie sporo, to po kilku dniach jakby odrobinkę się tyje ponownie ;) Ale to nic ;)
Dietę 1000 kalorii stosowała moja ciotka. I nawet jej to szło. Ale teraz też przechodzi na Diamondów ;P

Idę sobie zrobić soczek :D Trzy jabłuszka i marchewka :D
 
Kurcze tak sobie teraz pomyślałam że ja uwielbiam połączenie białka i węglowodanów a tu nie bardzo można...
 
tonka Też mam z tym mały problem. Ale właśnie to jest fajne, że czasem możesz złamać zasady diety i nic się nie stanie. Następnego dnia wracasz do diety. Ja wstępnie czekam na wigilię, zeby owe zasady złamać. Ale jeszcze są urodziny moich dwóch cioteczek, a na urodzinach jednej z nich będzie TAKIE ŻARCIE, że mogę dać się skusić ;P
 
witam dziewczynki
stanęłam dziś na wadze i się załamałam bo wskazała o 700 gram więcej niż na suwaczku no ale dziś rozkręca mi się @ a ja dwa dni przed jestem taki łasuch na slodycze że nic mnie nie powstrzyma
a na dodatek dziecie mi się rozchorowalo i późno się położyłam i sobie groszki zjadłam po 23 normalnie jakbym mogła to bym sobie w tyłek nakopała ale nie umiem tak nogi zawinąc by trafić
dziś już bez słodyczy a i zejdzie ze mnie woda więc mam nadzieję że będzie lepiej
 
kaska Ja dzisiaj odklejam plasterek, więc zaraz też mi się @ zacznie... Dlatego wolę się nawet nie ważyć ;P A co to Twojej córci?? Tak na marginesie, to śliczna dziewczynka. Sobie musiałam podglądnąć parę foteczek :D
 
reklama
Tonka ja też jestem po cc;/ a trafia mnie bo chciałam zacząć robić 6weidera;/ na dodatek mam @ i czuje sie fatalnie:( mój Kacper jest młodszy od Kamilka o 5 dni;) ja mam brzuch wiszący i wogóle bleee..... no ale cóż od poniedziałku zaczynam diete a do tego czasu mała głodówka... bo jak mam @ to jeść nie mogę bo mnie mdli;/ ( chociaż z tego powodu powinnam być szczypiorek )

dziewczyny jaka sokowirówkę kupić? ile ma mieć minimalnie W?
 
Do góry