reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

reklama
Słuchajcie, uważajcie z tymi grzybami. Nawet marynowanymi. Tak naprawdę, to nawet dorosły człowiek w większości ich nie trawi. Ja dopiero zacznę karmić 9 sierpnia - najwcześniej :).
Pozdrawiam wszystkie mamusie i te, które przygotowują się do karmienia, jak ja

Aga K.
 
Witam!
to i ja poprosze o przepisy i o literraturę. Olamarks@gazeta.pl[url=http://www.TickerFactory.com/]
age.png

[/url]
 
Witam!
Przed urodzeniem Rózyczki miałam w zwyczaju popijać sok z cytryny. Teraz bardzo tego mi brakuje. A wy jecie cytrusy? Czy jedna cytryna dziennie zaszkodzi dziecku?
 
cześć,
musisz sprawdzić. Każde dziecko jest inne. Jak się napiłam herbaty z cytryną, to Przemko wygądał następnego dnia jak truskaweczka - tak go wysypało :) Jak testowałam na synku czy jest uczulony na jakiś produkt, to starałam się danego dnia jeść tylko rzeczy, na które miałam pewność, że nie jest uczulony.
Pozdrawiam
Giza
 
Ja również chętnie skorzystam z przepisów. Bo w kółko prawie jem to samo i juz mi się znudziło.Mój meil : arwina@poczta.fm :)
Ostatnio pozwoliłam sobie na pizze - i Michaś dostał rozstroju żołądka, ale juz mu przeszło.
A o tym żeby nie pić mleka w czasie karmienia - to dowidziałam się przedwczoraj od lekarza - ale mam nie pić dlatego, ze Michałek ma rozwolnienie...z ryżem mogę. :(
A czy gruszki można jesć??? Bo sąsiadka powiedziałaże bardzo alergizują.Szczerze mówiąc - najadłam się ich trochę, ale dziecku nic nie jest.... I teraz nie wiem co robić, a lubię gruszeczki... :laugh:
pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny nie ma sensu z góry zakładać, że dziecko będzie alergikiem. Ja od początku jem nabiał, piję nawet surowe mleko, jem czekoladę i inne słodycze (oczywiście nie za wiele) i dziecko ma się dobrze. Trzeba obserwować.
Arwino jedz te gruszki na zdrowie skoro dziecku nie szkodzi i nie słuchaj opinii innych, bo każde dziecko jest inne i nie ma co uogólniać

Popieram Aletkę
 
Do góry