reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta dla mamy karmiacej

Agatka_BB

IX Lachon BB
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
1 182
Miasto
Bielsko-Biała
Czesc Dziewczyny:)

Potrzebuje jakas dobra diete dla mamy karmiacej, wiem ze jest juz taki watek, ale tam niestety nikt nie odpisuje:( Moze tutaj ktos mi pomoze?!?!
Najbardziej mi zalezy na straceniu tego wiszacego brzuszka bo reszta jest wporzadku ale ten brzuszek jest okropny:(

Prosze pomozcie

z Gory dzieki wielkie
 
reklama
Przede wszystkim nie mozesz sie odchudzac, ale nie jedz slodyczy no i cwiczyc cwiczyc ;D
pozdrowionka
 
Jeśli jeszcze karmisz to sobie odpuść dietę bo potrzebujesz składników odżywczych, poza tym po przestaniu karmienia sama z siebie trochę schudniesz bo organizm zamiast skupiać się na produkcji mleka dla dziecka przejdzie w tryb regeneracji Twojego ciała i to samo z siebie da Ci kilka kilogramów mniej.
 
reklama
Zadbaj przede wszystkim o to, zeby twoja dieta byla dobrze zbilansowana, czyli zawierala odpowiednia ilosc bialka, tluszczu i weglowodanow.
Zamiast ograniczania kalorii, zwieksz poprostu swoja aktywnosc fizyczna i zrezygnuj z cukru w postaci ciastek, batonikow itp.
Powodzenia :)
 
Do góry