reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta dziecka z AZS

ewelina975

W&E&P
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2009
Postów
83
Miasto
Tarnów
Witam drogie mamy :) Mam pytanie odnośnie diety maluszka z Atopowym Zapaleniem Skóry... Co podajecie dzieciaczkom do jedzenia, jakie zupki,obiadki, bo powiem szczerze , że powoli kończą mi się pomysły.
Proszę o pomoc doświadczone mamy :tak:
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 
reklama
to zależy od czego dziecko ma uczulenie-moja córcia ma na białko więc uważam po prostu na ilość białka ale generalnie podaję wszystko to co zdrowym dzieciom(tzn bez azs choć i tak uważam ją za zdrową dziewczynkę).A ewentualne pomyłki eliminuje za pomocą metody prób i błędów-jak coś ją uczula to skreślam i już
 
Do góry