reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DIETA karmiącej mamusi

Pola szkoda kaski na wagę= wchodzisz na zwykłą sama, potem z maluszkiem na rękach i odejmujesz:tak:. masz wagę dzidzi.
 
reklama
Pola szkoda kaski na wagę= wchodzisz na zwykłą sama, potem z maluszkiem na rękach i odejmujesz:tak:. masz wagę dzidzi.

Ale to zależy na ile dokładna wagę masz w domku, bo przy dzidzi to każde 10 gram sie czasem liczy. Ale ja też bym nie kupowała wagi tylko bym podjeżdżała do przychodni na ważenie np co 2 dni.
 
Asiuk, dzięki za radę, ale moja waga łazienkowa jest analogowa. Dziecia nią raczej nie zważę ;)
Z resztą waga już jest. Nie kosztowała dużo. Poza tym nie wydajemy teraz na przyjemności typu wyjazdy, restauracje, kino czy inne wyjścia, więc można wygospodarować te dwie stówki i mieć za to spokój, a na spacery chodzić w bardziej przyjemne miejsca niż przychodnia :)
 
Kobitki jakie surówki jecie do obiadu?? i jakie sałatki?? mam z tym straszny problem :/ bo nie wiem jakie warzywa można jeść.. i przez to w ogóle nie jem warzyw.. a to nie jest ciekawe rozwiązanie...
 
Kobitki jakie surówki jecie do obiadu?? i jakie sałatki?? mam z tym straszny problem :/ bo nie wiem jakie warzywa można jeść.. i przez to w ogóle nie jem warzyw.. a to nie jest ciekawe rozwiązanie...
ja jem sałatę najczęściej i najwięcej z winegretem, odrobinę pomidora i czasem kawałeczek ogórka świeżego ( ale tylko czasem :) ) a po za tym to buraczki marchewkę sama lub w rożnych wariantach sałatkowych z jabłkiem, z kapustka świeżą, czasem troszkę pora dodaje. ja nie mogę jeść papryki bo mam ja na nią uczulenie. ale warianty sałatkowe sa różne. próbuj jeść wszystko co tylko chcesz tylko w niewielkich ilościach.
a zupy jesz? gotuj sobie zupy.
 
reklama
Do góry