reklama

Dieta karmiącej mamy

reklama

martolinka

Mama i nie tylko :-)
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
Kocham bób a on z tych wzdymających. Postanowiłam zjeść dziś kilka na próbę i zobaczymy co będzie. Na razie nie mogę jedynie jeść truskawek i arbuza , bo małą od razu wysypuje na buźce

magda85-gdańsk

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
i jak marta:)?
ja też bobowa i grochowa..wczoraj i dzis poszło po pół kilo grochu:p z bobem tezmusze sprawdzić:)

_agata89

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
robaczek- ja też mam to szczęście, że mogę zjeść wszystko :tak:
Już nawet dziwnie patrzę jak ktoś mnie się pyta czy mogę jeść truskawki, czereśnie, czekoladę itp ,bo nie dociera do mnie dlaczego miałabym ich nie jeść:-D w ogóle nie zmieniłam diety, od czasu do czasu słodycze, coś gazowanego, pizza, nawet chińczyka już wciągnęłam 3 razy i bez zmian ;-):-) także pod tym względem uwielbiam Tośke :tak: gorzej ze spaniem , no ale wszystkiego mieć nie można :-D

agnes- to skąd czerpiesz jakieś witaminy itp skoro nie jesz ani warzyw ani owoców :szok:

Ostatnia edycja:

robaczek_25

mama dwóch syneczków:)
Miasto
Podkarpacie
Rozwiązania
0
Agata
no właśnie tak jest u mnie, wszystko przechodzi bez problemu, a jak czegoś unikam to z powodu wielkiej d..y;-)

g_agnes

Rozwiązania
0
agata jakos unikałam wszytskiego bo sie bałam żeby niunio nie cierpiał:) ale zauwyżłam że przez to sama mam problem, bo moge sie nie załatwiać nawet 5 dni. Przed ciążą i w ciąży nie miałam problmeów.

Teraz juz wprowadzam do diety dużo rzeczy. Czasem nawet napije sie coli i tez mu nic nie jest wiec mysle że już jest ok;)

reklama

zeberka363

jestem szalona :-D
Miasto
Pszczyna
Rozwiązania
0
a ja zgrzeszyłam i aż mi wstyd :angry: wypiłam kieliszek adwokatu-ależ to młody odchorował:baffled: NIGDY WIĘCEJ!!!!

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku