reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiącej mamy

reklama
Ja tez biore te same co w ciazy.
Gagnes kobito to co ty jesz?! Ja tez jadlam pizze, frytki, cole i malemu nic nie bylo:)
 
ja tez te witaminki co w ciąży , do tego folik i ascofer ze wzgledu na anemie.
U nas uczulają truskawki.. młodą bardzo wysypało ale całe szczescie juz schodzi
 
dziewczyny a jecie zupy zabielane śmietaną? ja dziś zjadłam koperkową mam nadzieje że nic się nie bedzie działo w nocy.

andzik;) jem szynkę ser biały i żółty, dzem brzoskiwniowy, smażony schab i pierś, buraczki, zupy bez śmietany (dzis zjadłam ze śmietaną),pizze guseppe:) mega dobra i małemu nic nie jest:) i to chyba wszystko;/
 
G_agnes skoro jesz bialy ser i jest ok to smietana chyba nie zaszkodzi ja jem zabielane zupy, mizerie, pomidory ze smietana i jest ok. Wczoraj eksperymentowalam z arbuzem i nie wiem czy to jego zasluga ale dzis po raz pierwszy od dawna maly nie prezyl sie na wybakanie i zrobienie kupki:dry:. Robaczku ja tez normalnie jem smazone i jest ok, ale np zwykle paluszki solone sa zabojcze:shocked2:
 
Heh właśnie paluszki solone są zabójcze - przekonałam się o tym kilka dni temu!
Wczoraj natomiast miałam okazję zjeść kilka kromek chleba razowego i mały całą noc marudził.. dziś patrzę na skład chleba a tam "marmolada" - już sami nie wiedzą co dodać do pieczywa!! :angry: Rano tak mnie przeczyściło że nie wiedziałam jak się nazywam! A nie wprowadzałam wczoraj do diety żadnych nowych produktów więc podejrzenie padło na ten chleb..

Mi się zdarza czasami dodać gdzieniegdzie śmietanę i nic się do tej pory nie działo.. Po lodach śmietankowych było płaczliwie - ale to dlatego że zjadłam ich stanowczo za dużo :-)
 
ja nie piję nic gazowanego bo po bąbelkach jest straszne stękanie...tak samo było po frytkach ale śmietana i cały nabiał jest u nas ok ;-)
 
reklama
Aż wstyd się przyznać, ale wczoraj pochłonęłam całą paczkę draży czekoladowych. Zagadałam się z Mamą przez telefon i nawet nie wiem kiedy było po paczce. Na szczęście Mała nie zareagowała jakoś specjalnie na ten mój wybryk :-D
 
Do góry