reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiacej

I jeszcze dodam jak to sie mowi sprawdz dobra polozna ..zapytaj ja o diete matki karmiacej:)
poczytaj linka ktorego Ci wkleilam tam wypowiada sie polozna mloda z baby boom:)
 
reklama
klocic sie nie bede, kazdy ma swoje zdanie ;)
swoich racji tez nikomu wpajać nie chce.
mowie z mojego doswiadczenia i kilku osob z mojego otoczenia.
pisze kilku bo niektore nie wierza w diete matki karmiacej inne juz tak (opierajac sie na wlasnych doswiadczeniach)
kazdy zrobi jak uwaza ;)
a co bylo nie tak? ze tak zapytam?:)
 
a tak BTW.. czemu mowia zeby przy kp pic mamie herbate koperkową jak dziecko ma problemy z brzuchem?
 
no u nas akurat tak. jestesmy na pepti przez to ze Małą ciągle wysypywało i darła sie w niebogłosy.. moze mam trudny egzemplarz ;)
wyjątek potwierdzajacy regule ;p
no to alergia...napisalam wyzej ze alergeny przechodza do krwi nic wiecej..a nie ze ktos mi mowi ze zjem kapuste czy wypije gazowane i dziecko bedzie mialo kolke,,ludzie:)
a dzieci z alergia zalecaja kp:)
Niektorym ludziom ciezko wytlumaczyc:)
poczytaj Hafije setki matek jej dziekuje za to co robi:)
a placz nie oznacza odrazu bolu brzuszka czy kolki..albo tego co mama zjadla:)
 
Aga ja nie pisze tego bo jestem wredna ..
ale jest coraz wieksza swiadomosc rozmawiajmy z doradcami lakatcyjnymi nie polozna ktora ma wiedze sto lat do tylu...
W kazdej gazecie nawet dla mam pisza ze nie ma diety
Robila testy malej czy tak o dali pepti?
 
reklama
no to alergia...napisalam wyzej ze alergeny przechodza do krwi nic wiecej..a nie ze ktos mi mowi ze zjem kapuste czy wypije gazowane i dziecko bedzie mialo kolke,,ludzie:)
a dzieci z alergia zalecaja kp:)
Niektorym ludziom ciezko wytlumaczyc:)
poczytaj Hafije setki matek jej dziekuje za to co robi:)
a placz nie oznacza odrazu bolu brzuszka czy kolki..albo tego co mama zjadla:)
machanie nogami i brzucy jak balon?
 
Do góry