reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiacej

reklama
Aga ja nie pisze tego bo jestem wredna ..
ale jest coraz wieksza swiadomosc rozmawiajmy z doradcami lakatcyjnymi nie polozna ktora ma wiedze sto lat do tylu...
W kazdej gazecie nawet dla mam pisza ze nie ma diety
Robila testy malej czy tak o dali pepti?
testy w tym wieku ponoc mylnie wychodzą.
po wysypce i zachowaniu tak postanowilam lekarzem prowadzącym.. na probe dostała i w miedzy czasie u alergologa bylismy i to samo stwierdził

i nikt nie mowi ze jestes wredna ;)
 
Aga moze i mloda tyle ze ma stara szkole
Ja sie jeszcze nie spotkalam z mloda polozna ktora by mowila zeby uwazac
pediatrzy polowa nie ma wiedzy o kp takie bzdury niektorzy powtarzaja ze az szok ze to mowi lekarz:)
Trzeba sluchac tych co trzeba:)
doradcow lakatacyjnych
wspolczuje biedny maluszek :(minelo/?
 
Jeszcze w szpitalu dostawałam: grejpfrut, kiwi, cytrynę do ryby, pieczarki, kalafior, fasolkę, pomidory itd. Poważnie. Jedynie nie dostawałam nabiału bo słusznie przypuszczałam alergie. Niestety potwierdziła się i z wielu rzeczy po czasie musiałam zrezygnować jak np z jabłek, koperku.
 
Jeszcze w szpitalu dostawałam: grejpfrut, kiwi, cytrynę do ryby, pieczarki, kalafior, fasolkę, pomidory itd. Poważnie. Jedynie nie dostawałam nabiału bo słusznie przypuszczałam alergie. Niestety potwierdziła się i z wielu rzeczy po czasie musiałam zrezygnować jak np z jabłek, koperku.
To wiadomo alergen ale tu sie rozchodzi ze po wzdymajacym i gazowanym nie bedzie kolki:)
 
reklama
Aga moze i mloda tyle ze ma stara szkole
Ja sie jeszcze nie spotkalam z mloda polozna ktora by mowila zeby uwazac
pediatrzy polowa nie ma wiedzy o kp takie bzdury niektorzy powtarzaja ze az szok ze to mowi lekarz:)
Trzeba sluchac tych co trzeba:)
doradcow lakatacyjnych
wspolczuje biedny maluszek :(minelo/?
minęło ;)
 
Do góry