reklama

Dieta karmiacej

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
Z tym brakiem mleka to był bardziej żart :) Wiem, że matce nie zabraknie mleka, bo organizm kobiety będzie je produkował w takiej ilości, żeby maluch był najedzony. Bardziej chodzi mi o to, że kobieta powinna dbać o to, żeby jej nie brakowało niezbędnych składników. Pozdrawiam :)
Dokladnie:)

reklama

ninawieczorem

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
Powiem jeszcze, że denerwuje mnie jak wokół wszyscy już w trzecim miesiącu życia dziecka mi mówili, że może się nie najada, bo płacze itp. No przecież natura wie co robi ;) A laktację miałam bardzo dobrą i moje dziecko na pewno nie chodziło głodne, choć jeszcze w ogóle nie chodziło. A co do kawy zbożowej, to po prostu też polubiłam bardzo jej smak, który jest o wiele lepszy niż tych tradycyjnych zbożówek z dzieciństwa ;)

Rozwiązania
0
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

Rozwiązania
0
Może warto zostawić ten temat specjaliście? Wydaje mi się, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie :)

Rozwiązania
0
Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)

Rozwiązania
0
A może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

Rozwiązania
0
Na pewno warto w tej kwestii poszperać w Internecie. To będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji.

Rozwiązania
0
Podczas karmienia piersią warto postawić na bardzo zróżnicowane jedzenie. Przede wszystkim dużo warzyw i owoców, a także dobrej jakości tłuszczów i białka.

reklama

ninawieczorem

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
Tu w pełni się zgadzam! Suplementacja w tabletkach to jedno i nie można o niej zapominać. Ale to ma być tylko dodatek do zdrowej, dobrze zbilansowanej diety. Nawet diety na pograniczu wegetariańskiej/wegańskiej. Nie wiem, czy to nie zbieg okoloczności, ale np. odkąd praktycznie wyelominowałam czerwone mięso z diety i zasąpiłam je kaszami i fasolami, a do tego jem częściej ryby, to praktycznie wcale nie choruję.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku