reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Dieta karmiacej

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez zaniak, 19 Lipiec 2017.

1. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Dokladnie:)

2. ninawieczorem

ninawieczorem Zaciekawiona BB

Powiem jeszcze, że denerwuje mnie jak wokół wszyscy już w trzecim miesiącu życia dziecka mi mówili, że może się nie najada, bo płacze itp. No przecież natura wie co robi ;) A laktację miałam bardzo dobrą i moje dziecko na pewno nie chodziło głodne, choć jeszcze w ogóle nie chodziło. A co do kawy zbożowej, to po prostu też polubiłam bardzo jej smak, który jest o wiele lepszy niż tych tradycyjnych zbożówek z dzieciństwa ;)

3. reklama
  4. Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

5. Może warto zostawić ten temat specjaliście? Wydaje mi się, że to jest najlepsze możliwe rozwiązanie :)

6. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Zalezy czy jest douczony
    ;)

7. Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)

8. A może warto zostawić ten temat specjaliście? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

9. Na pewno warto w tej kwestii poszperać w Internecie. To będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji.

10. reklama

Poleć forum