reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiacej

reklama
Powiem jeszcze, że denerwuje mnie jak wokół wszyscy już w trzecim miesiącu życia dziecka mi mówili, że może się nie najada, bo płacze itp. No przecież natura wie co robi ;) A laktację miałam bardzo dobrą i moje dziecko na pewno nie chodziło głodne, choć jeszcze w ogóle nie chodziło. A co do kawy zbożowej, to po prostu też polubiłam bardzo jej smak, który jest o wiele lepszy niż tych tradycyjnych zbożówek z dzieciństwa ;)
 
Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)
 
Podczas karmienia piersią warto postawić na bardzo zróżnicowane jedzenie. Przede wszystkim dużo warzyw i owoców, a także dobrej jakości tłuszczów i białka.
 
reklama
Tu w pełni się zgadzam! Suplementacja w tabletkach to jedno i nie można o niej zapominać. Ale to ma być tylko dodatek do zdrowej, dobrze zbilansowanej diety. Nawet diety na pograniczu wegetariańskiej/wegańskiej. Nie wiem, czy to nie zbieg okoloczności, ale np. odkąd praktycznie wyelominowałam czerwone mięso z diety i zasąpiłam je kaszami i fasolami, a do tego jem częściej ryby, to praktycznie wcale nie choruję.
 
Do góry