reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

dziewczyny jak dieta????Ile schudłyście już?????
Ja mam zamiar zacząć tą dietę za jakieś 4dni jak mi się @ skończy!!!!
Kiedyś już próbowałam tej diety ale mi nie wyszło:wściekła/y:.Nie wytrzymałam nawet 1 dnia bo jak zobaczyłam śledzie w lodówce to się rzuciłam na nie zapominając o diecie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!! ale już zaczęłam trening przed dietą-nie jem śniadań i myślę że do końca wytrzymie bez problemu. 3mam za Was kciuki żeby się udało!!!!!!!!!
Pozdrowionka:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Od poniedziałku zamierzam zacząć tą diete ... ble, ale kilogramiki się nabrały w ciąży i jeszcze nie wszystko zeszło. Liczę na wsparcie, bo trudno być na diecie jak nikt nie jest , a mój monsz to wyjątkowy łasych i słodyczy u nas w domu nie mało. :no: Pozdrawiam serdecznie
 
.... hm ... ja niestety wczoraj dietę przerwałam, ponieważ przyjechali teściowie i przywieźli roladę ze śmietaną :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a prosiłam, żeby nic słodkiego nie przywozili :angry: ....więc byłam wściekła, że mnie nie posłuchali i że mam właśnie @ to po ich wyjściu wciełam dwa kawałki :-(.
Zaczynam od poniedziałku od nowa:-) i fajnie, że będzie nas więcej:tak:.

Do tej pory schudłam na tej diecie przez 8 dni 3,5 kg hm ... nawt nieźle .... chyba :-D
 
tika jaka szkoda że przerwałaś ale nie zle Ci szlo i spadło kg:-). a powiedz mi jedną rzecz widać po ubraniach że schudłaś jeśli tak to napisz ile cm!:tak:!!????

To fajnie że od poniedziałku już 3 dziewczyny zaczynają tą dietę!!!! Bo też zamierzam od pon.:-):-):-)
 
czarna551 - widać, widać po ubraniach bo zdecydowałm się wyjść w krótszej bluzce spod której widać trochę brzucha :-):tak:, a tydzień temu jeszcze bym się nie odważyła tego zrobić.
Ale ile cm to ci za bardzo nie mogę powiedzieć, bo nie pomyślałam wcześniej żeby się zmierzyć :wściekła/y:. Po pasku do spodni wychodziłoby, że o jedną dziurkę dalej mogę się zapinać, czyli jakieś 4 cm - ale to tak "na oko" mówię ;-)
 
hej tez własnie myślę żeby zacząć ta dietkę, ale mam pewne obawy czy dam rade, bo jeżdże na rowerze i nie wiem czy miałabym na to siłę jedząc tak mało????

bo dodam że pewnych rzeczy nie lubie i nic za to bym nie jadła
 
Dziewczyny, kiedyś stosowałam taką dietę :tak: efekt był :tak: nie powiem, ale........ efekt jojo też był niezły :-( Ja osobiście jej nie polecam. Lepiej wprowadzić dietę 1000 kalorii i poćwiczyć. Na efekty trzeba czekać dłużej, ale i długo widać te efekty. Pozdrawiam!
 
No i jak dziewczyny ... któraś rozpoczęła dzisiaj dietkę hehehe ;-)?????? .... bo ja tak :tak::-). Piszcie, żeby było wiadomo ile nas jest zmagających się ;-)
 
reklama
Hey wszystkim.Ja od jutra zaczynam znowu:zawstydzona/y:.Musze teraz wytrwac to tylko 2 tyg ale efekt bedzie.Kto zaczyna od jutra.??????????????:-)
 
Do góry