reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

reklama
hmm lukam na ta diete i sobei myślę na śniadanei kawa oki różne rzeczy ludzie pija a co ma pić ktos kto nei pije kawy???????????????
noi tych jajek sporo każą jeśc
heheheh

ja po prostu ograniczam słodycze ćwiczę w domu oraz posiłek najpóźniej o 18 potem niccccccccccccc
 
Ja jestem wlasnie po tej diecie i...... 6 kg mniej :tak::tak::tak::tak::tak:teraz przeszlam na diete 1000 kal. do tego cwicze i...... czuje sie swietnie :tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
chyba pozostane przy mojej wymyślonej dicie
zero słodyczy tłustego smażonego i ćwiczenia
tylko kurcze od kogos muszę silną wolę zapożyczyc hehehhehe

Chudzino, a ile Ty chcesz zrzucic kilosow????? Pewnie niewiele...... to Twoja wymyslona dieta na peno da rade.... na moje zmagazynowane tluszcze, to juz tylko takie diety jak w tytule pomagaja ;-):-D:tak:
 
poczytałam o tej kopenhadzkiej i jest mało polecana bo bardzo wyniszcza organizm i jak juz to przy spore nadwadze polecana wiec mi nie aą takeij chudzinie chyba nie wskazana
ja tylko około 5kg chce oddać
rower mam mieć na dniach to się wspomoge rowerem jeszcze
tabele kaloryczną wykukałam i owoce mięsko gotowane jak juz i warzywa i wciskać litry wody i moze sie uda

i za was trzymam &&&&&&&&&&

Sewa odezwij sie do nas domówek tęskno
 
reklama
poczytałam o tej kopenhadzkiej i jest mało polecana bo bardzo wyniszcza organizm i jak juz to przy spore nadwadze polecana wiec mi nie aą takeij chudzinie chyba nie wskazana
ja tylko około 5kg chce oddać
rower mam mieć na dniach to się wspomoge rowerem jeszcze
tabele kaloryczną wykukałam i owoce mięsko gotowane jak juz i warzywa i wciskać litry wody i moze sie uda

i za was trzymam &&&&&&&&&&

Sewa odezwij sie do nas domówek tęskno

Trzymam kciuki :tak::tak:
Co do odzywania... postaram sie, ale nie obiecuje :sorry::sorry:
 
Do góry