reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

witam,
mam zamiar zrobić tą dietę od poniedziałku, o nowym roku:tak:
któraś do mnie dołączy?

robilam ją już kilka lat tmu i dużo schudlam-teraz po ciąży nie chce mi sie długo diecić wiec znow wybieram najprostszy sposób- diete kopenhaską:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hej .

Medeuska robiłam ta dietę dobrych kilka miesięcy temu. :tak:Wytrzymałam 8 dni:zawstydzona/y:. Po czym wzięłam się za ćwiczonka.Owszem po diecie i ćwiczonkach jakoś normalnie wyglądałam... ale teraz :baffled: Efekt jojo wystąpił , czy jak? :confused:

Postanowienie noworoczne mam takie samo jak ty - SCHUDNĄĆ !:wściekła/y:

Zaczynam od nowego roku:tak:. Zacznij ze mną tydzień później:sorry2:, bo taki nagły rygor ( święta - żarcie, Nowy Rok - ostatnia pizza, żarcie....) chyba niezbyt dobrze zrobi mojemu żołądkowi i psychice.:cool2:Z resztą muszę zaopatrzyć się w produkty potrzebne do diety.
 
Ostatnia edycja:
niestety nie moge bo potem M idzie juz do pracy po polowie miesiąca i bym nie zdążyła skonczyc do tego czasu- i bede musiala jemu i patrykowi obiad gotowac- a tak na ich pore obiadową bede wychodzic z domu;-)

potem mogę nie dać rady......:zawstydzona/y:
 
Hmmm... niestety w porze obiadowej jestem niezastąpiona.:-( Łatwiej tą dietę robi się latem, bo wtedy dzieci myc do babci, a chłop jakoś tam na miejskim jedzeniu przeżyje....

Latem więcej ruchu....

Ok, w takim razie zaczynam z tobą od poniedziałku.:tak::tak::tak:
 
życzę Wam wytrwałości. Ja robiłam tą dietę 2 lata temu zimą, razem z koleżanką. Obie wytrzymałyśmy aż 2 dni. Ja byłam tak słaba i tak padnięta że w pracy prawie zemdlałam. Za to na diecie dla kobiet z cukrzycą ciążową udało mi się zwalić parę kg.
 
Hmmm... niestety w porze obiadowej jestem niezastąpiona.:-( Łatwiej tą dietę robi się latem, bo wtedy dzieci myc do babci, a chłop jakoś tam na miejskim jedzeniu przeżyje....

Latem więcej ruchu....

Ok, w takim razie zaczynam z tobą od poniedziałku.:tak::tak::tak:
ja na lato chce juz pięknie wyglądać wiec do lata nie moge czekac:-D

mój teraz siedział ze mną 4 miechy w domu, to go nauczyłam gotować tak jak ja gotuje;-)

a przez święta przytyłam to co schudłam ćwiczeniami przez miesiac:sorry2::dry::dry::dry::dry:


więc od poniedziałku ruszamyyyyyy:tak: ja w poniedziałek dopiero bede robić zakupy na diete;-)
chyba że jutro się gdzieś wybiore;-)
 
Weszłam dziś na wagę i mało co oczy nie wyszły mi z orbit.:baffled: Pierwsze co to jak zwykle wyrzuty sumienia i płacz, lament... jak mogłam do tego dopuscić.:zawstydzona/y::-(

Strasznie się czuję widząc siebie w lustrze z wystającym kołem ratunkowym, :confused2:nie mówiąc o wciśnięciu się we własne portki ....koszmar. :-(

medeuska z podobnym założeniem jak ty - że od nowego roku dieta, ćwiczenia i cel - SCHUDNIĘCIE- w święta i sylwestra żarłam ( bo inaczej się tego nie da określić) . W ten sposób znowu przybyło coś, czemu można było zapobiec, pohamowac się. :wściekła/y:Ale nie!:wściekła/y: Kurna , jak od poniedziałku dieta to trzeba zapasy na zime porobić.:zawstydzona/y:


Mam silną motywację. :tak:Mam nadzieję, że nam się uda.:tak:

Beata26 dzięki:tak:, trzymanie kciuków i kibicowanie się przyda.:tak:
 
Już jutro zaczynamy!!!!!!!!!!!!!

Kurcze aż się boję pierwszych dwóch dni i siódmego kulminacyjnego:-D

Justa jutro spotykamy sie rano przy kawce kopenhaskiej;-)

Aaaa w 4dniu ma być dwie trzecie szklanki jogurtu naturalnego a nie 2-3 szklanki:tak:
i sałata lub brokuły w 5 dniu, a nie to i to:tak::tak:
 
medeuska :-D

Z tego wszystkiego wczoraj oprócz połowy obiadu nic nie zjadłam.:tak::-D

Poprawki uwzględniłam poprzednio,:tak:bo też mi coś nie pasowało...:tak:

Kawka jutro ok. 8, bo młodzież muszę oddelegować do szkoły. :tak:Koniec laby.:dry:

Uzupełniłaś lodówkę?:-D:-D:-D
 
reklama
medeuska :-D

Z tego wszystkiego wczoraj oprócz połowy obiadu nic nie zjadłam.:tak::-D

Poprawki uwzględniłam poprzednio,:tak:bo też mi coś nie pasowało...:tak:

Kawka jutro ok. 8, bo młodzież muszę oddelegować do szkoły. :tak:Koniec laby.:dry:

Uzupełniłaś lodówkę?:-D:-D:-D
kupilam tylko wołowinkę i pomidory,
sałatę kupie w tesco bo w auchanie nie było wczoraj:sorry2: i reszte tez bede kupować na bieżąco:tak:
 
Do góry