reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Byłam na tej diecie 4,4 roku temu.Wytrzymałam ...7 dni-dopóki nie zemdlałam w sklepie-to nie dla mnie,ale znam tez 2 osoby które bez większych problemów przeszły tę dietę.Myślę że w tym przypadku dużo zalezy od tego w jakiej formie jest nasz organizm przed jej rozpoczęciem.
 
reklama
Wiecie co jednak postanowiłam jeszcze raz zaryzykować.Teraz jednak zrobiłam wcześniej badania i wszystko jest ok. Dziś jest 2 dzień kopenhadzkiej i jak na razie jest całkiem nieźle.Dodatkowo mam dobrą motywację bo w lipcu mam wesela a w dodatku będę starościną więc trzeba troszkę zrzucić tu i ówdzie.Trzymajcie za mnie kciuki.Muszę dac radę!!!
 
Martyna pisze:
szczerze mówiąc dietkę paskudną wybrałąś, ale mimo tego życzę powodzenia i zgubionych ( i niegdy nie odnalezionych ) kilogramów :) pozdrawiam :)

Martynka-paskudna bo dość ciężka czy też chodzi ci o inne bardziej zdrowotne skutki?.Bardzo jestem ciekawa jesli masz jakieś doświadczenie z ta dietą,bo ja czytałam bardzo różne opinie i te pochlebne ale też te które stanowczo odradzają tą dietę.
 
Wiecie co ja stosowalam ta diete i jestem bardzo zadowolona z efektow schudlam 20 kg, potrzebowalam tylko silnej woli, fakt bylam oslabiona ale te 2 tygodnie szybko minal. Potem mniej jadlam i nadal tracilam na wadze i to mi sie w nij podoba, ale jesli ktos nie czuje sie na silach to niech lepiej nie probuje bo jest bardzo rygorystyczna.Jak juz wczesniej zostalo wspomniane nalezy pic duuzo wody aby zabic glod to naprawde pomaga. Zycze powodzenia ;)
 
Mam nadzieję że wytrwam to już(albo dopiero) 8 dzień-czyli półmetek.Najgorsze jest to że gdy zaczynałam dietke nie wzięłam pod uwagę że w tą sobotę będę robiła imprezkę (moje imieniny)-to dopiero będzie próba charakteru.Stół zastawiony sałatkami i cisteczkami i ja siedząca w kąciku z wywalonym jęzorem :p.Ale dam radę-MUSZĘ!.
 
Agnexx-a ja chciałam Tobie bardzo podziękować bo gdybym nie trafiła na ten wątek to prawdopodobnie nie przyszło by mi do głowy żeby powtórnie jej spróbowac.Jak na razie to moge Ci ją z czystym sumieniem polecić.Dzis 10 dzień a ja mam na sobie 7 kilo mniej :laugh:.czuję się dobrze,żadnych zawrotów czy osłabień.Myslę że warto spróbować-w razie czego zawsze możesz przerwać.
 
ulik pisze:
a ja dzieki tej diecie zaszlam w ciążę :D
tak drastyczne ogranczenie jedzenia poprzstawialo mi cykl i bach! oto efekt :)

vojt4m9sn.jpg

Czyli moja żona nie była osamotniona , tez zaszła w ciąże po diecie :-) a wcześniej przez kilkanaście miesięcy nic
 
reklama
ja jestem ósmy dzien i jest dobrze. schudlem juz dosc znacznie ale dalej czekam na efekty.mam nadzieje ze zlece ok 15kg. jest fajnie.a z tym efektem jojo to nie przesadzajcie.jak sie uwaza choc troche z jedzeniem po niej to nie powinno byc zadnego problemu z utrzymaniem wagi :)
 
Do góry