reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Mam 2 koleżanki. Jedna była chuda ale młoda i głupia więc stosowała diete kopenhadzką.... i po tym przytyła 2 razy tyle.Druga koleżanka teraz stosuje tą diete i wygląda okropnie.... no chuda jest ale taka zmulona i bez życia...... Ja tesh bym chciała schudnac, ale boje sie miec efekt jo-jo bo jush kiedys przez taką jedną diete schudłam 10 kg. a po miesiacu przytyłam 20 :( teraz jestem chudsza ale dalej gruba wiec nie wiem czy moge stosowac tą diete bo sa pozytywne opinie i negatywne,.......... mam 15 lat i nie wiem czy mi to nie zaszkodzi ?? Bo po tamtej nie miałam miesiaczki przez pół roku :| PORADŹCIE
POZDRO!!!!!
 
reklama
Mam jeszcze pytania :
czy musze zjeść całą sałate?
czy moze być kawa inka ?
czy zamiast wody mineralnej moze byc woda mineralna cytrynowa?
Dlaczego trzeba pić aż 2-3 szkl. jogurtu naturalnego i czy można mniej ?
jakie owoce dać do tej sałarki ?
ile zjeść tych brokułów?
ile można zjeść kurczaka ?
i jakie ma byc to mieso grillowane ?
i jaka ma byc ta ryba ??

czekam na odpowiedź :);)
 
chciałabym sie dowiedziec co to befsztyk i jakie to ma być mięso stosowane podczas diety kopenhadzkiej? Bardzo prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziękuje!
 
Hmmm.. tez stosowalam ta dietke... pelny luzik jak przyzwyczaji sie organizm do godzin posiłkow... szczerze powiedziawszy niby taka skromna ale bylam taka....obzarta.... ale rezultaty sa w 10 dni zgubilam ze 4kg...niop i jeszcze jedno wstret do jajek mam do dzis!!! pozniej stosowalam grejfrutowa, ktora uwazam za lepsza {lubie te owoce} efekty podobne.... ale te diety maja jedno... wyrabija wsteret do jajka, grejfruta... nie wspomne juz o tej kapuscianej czy jogurtowej.!!!!
Ps. ostatnio widzialam tabletki diety kapuscianej...??? czy moze ktos jes stosował...???
 
Osobiscie nie proponuje. Obecnie prowadze kilkunastu klientów i musze wam powiedziec, ze maja złe doswiadczenia ze stosowania tej diety. Odradzam!. DZiewczyny jezeli chcecie ładnie wygladac, miec zgrabna sylwetke duzo energii to zapraszam do mnie. Moim klientom proponuje produkty Herbalife i od pierszwych dni stosowania sa bardzo zadowoleni. Dlaczego? Dieta uzupełnia wszystkie niedobory, oczyszcza organizm i doskonale dozywia a wszystko to w naturalny sposób!

po wiecej szczegółów zapraszam na strone www.dorota.mojawaga.pl
kontakt do mnie: gg:3672601 skype:k.dorota
tel: 0501605770
 
Ja jestem bardzo "za". Moja mam i siostra tą dietkę stosowały 2 lata temu i trwale zgubiły siostra 5 kg, mama 7 kg. Dietę było ciężko przejść, pierwszy tydzień był dość nerwowy, ale potem się przyzwyczaiły do małej ilości pokarmu i po dwóch tyg czuły się rewelacyjnie. Do dnia dzisiejszego bez efektu jojo.
Mój kolega też ją stosował. Udało mu się schudnąć 11 kg, po czym po przejściu na normalną dietę nabrał 3 kg i się waga zatrzymała. To było 3 miesiące temu. Do tej pory ładnie się trzyma.

Gdybym miałą kiedyś wagę do zgubienia, to wybrałabym tą dietę. Po prostu widzę efekty :)
 
Ja się jednak na nią nie zdecyduję. :(
Poszperałam trochę w necie i zdania są tak różne, że trudno wyrobić sobie obiektywną opinię. ::)
 
ja kiedys probowalam. wymieklam po 5 dniach. na szpinak nie moglam patrzec. cos tam zgubilam, ale generalnie zle wspominam to doswiadczenie...
 
reklama
Witam,
oczywiście zdaje sobie Pani sprawę, że zamieszczanie reklam w portalu i na Forum www.babyboom.pl jest po pierwsze płatne, po drugie trzeba mieć na to zgodę administratora? Miejsce bezpłatnych ogłoszeń znajduje się w dziale Giełda. do którego zapraszam. Jednocześnie proszę o usunięcie/przeniesienie swoich postów do odpowiedniego działu lub kontakt w sprawie cennika reklam naszego portalu. Dziękuję
anna ślusarczyk
www.babyboom.pl
 
Do góry