reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

170cm, teraz (waga z rana) 60,2kg
e to jestes wyzsza ode mnie:-p ja mam 168:-p
Hej dziewczyny..:-D:-D

U mnie tez waga stoi...

Medeuska widzisz masz juz tyle co ja a ja musialam meczyc sie do konca:-D

Za 2 tyg ide na duza imprezke i do mojej slicznej sukienki przed obydwoma ciazami brakuje mi jeszcze ze dwa kg, ...moja znajoma jest wlasnie na diecie proteinowej ale ona ma bardzo duzo do zrzucenia,w ciagu 1 tyg. ubylo jej 7 kg. ja myslalam moze nad dieta owocowa dwodniowa no ale zobaczymy bo narazie jakos mam dosyc diet

Inke przyszli rodzice gratuluje wytrwalosci i postepow:happy2:

Justa a jak tam twoja waga,tez stanela?:-) Ja tez zaczytuje sie w stronach o odchudzaniu,teraz szukam jakiegos fajnego zestawu cwiczen do cwiczenia w domu bo pogoda niestety na spacerki nie sprzyja:szok:
to super ze waga stoi a nie rośnie:-p

fajny zestawik ćwiczen jest na you tube
wpisz sobie 8 minute abs(brzuch) i tak wsystkie 8 minute: abs, buns, arms i legs są:tak:
wg mnie fajne, tyle ze ja z moimi postanowieniami... ehhh.. nie potrafie byc zdyscylinowana i regularna;-)
 
reklama
Stanęła, stanęła:tak: ... tylko tak jakby kilogram przybył :confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Nadal czuję się grubo:sorry2:. Muszę zgubić jeszcze jakieś 10 kg.:cool:
Zawzięłam się i ćwiczę:tak:. Ale jak tylko zacznę Amelka przybiega i zaczyna płakać , jakby to z mamą się coś działo.:dry::-p

Dzisiejszy bilans- 100 brzuszków , 100 przysiadów ( po 20 złapała mnie zadyszka , myslałam , że upadnę), 100 rowerków. Nogi jak z waty, całe płuca czuję. Ducha można wyzionąć.:-p:-D:-D:-D
 
170cm, teraz (waga z rana) 60,2kg

:baffled: dziewczyno masz idealną wagę .... Twój indeks BMI wynosi 20,8

Prawidłowa waga jest od 18,5 do 25 :tak:

Pzresadzacie drogie dietowiczki, przesadzacie :baffled::sorry2:

Dieta kopenhadzka jest dla tych którzy mają na serio nadwagę. W Waszym przypadku to tylko ćwiczenia, które wymodelują sylwetkę :-) No i dieta pod tytułem MŻ ;-)

Powodzenia życzę!
 
Ostatnia edycja:
helol :)

dziewczyny ale ejstem silna hihih moj sobie wczoraj na obiad frytki wymyslil i ja jeszcze mu musialam smazyc a potem chipsy wciagal... a ja nawet nie liznelam :) ale jestem z siebie dumna za to w nocy mialam koszmar ze sie budze patrze na usta a ja mam cale w okruchach od chipsow. Budze sie rano taka przerazona zerklam na stol i zagladam ze nie ma paczki na stole i mi sie przypomnailo ze M zjadl i juz wyrzucil :) do smieci na szczescie :)
 
Gratuluję silnej woli.:tak:

Mnie śniły się ciasta, ciasteczka.:tak: We śnie obżerałam się, po czym przypominałam sobie, że przecież na diecie jestem:-p i budziłam sie z wyrzutami sumienia.:tak::-D;-)
 
No waga ruszyla :)
Wiem wiem ze niby waga w sam raz, ale ja sie w niej zle czuje
Mam cala garderobe dzinsow, cudnych bluzeczek, zakiecikow tylko one sa sprzed ciazy, a nawet z roku sprzed ciazy, a wtedy wazylam 52 no gora 54.
Wiec po co mam kompletowac nowa szafe i wydawac majatek. Wole ta kase wydac na umeblowanie pokoju dziecka.
Ja na tej diecie nie chce schudnac do 54, to jak juz wspomnialam cel na 1lipca. Ta diete traktuje jako wstep do diety MŻ i udowodnienia sobie ze mam silna wole. Bo niestety ciaza i okres karmienia byl dla mnie wymowka, ze moge jesc tyle ile chce, bo to dla dzidzi. Do tej pory jakos nie moglam zrezygnowac z kolacji, a odkad podjelam decyzje o diecie jakos bez niej zyje i nie czuje juz glodu.
No a dzisiaj swiadomie lamie zasady diety (po raz drugi) musze wypic druga kawe, ale ta bedzie bez cukru. To to cisnienie za oknem, ja nie wiem jak ja przezyje przyszly tydz, bo ma byc mega niskie cisnienie.
 
No waga ruszyla :)
Wiem wiem ze niby waga w sam raz, ale ja sie w niej zle czuje
Mam cala garderobe dzinsow, cudnych bluzeczek, zakiecikow tylko one sa sprzed ciazy, a nawet z roku sprzed ciazy, a wtedy wazylam 52 no gora 54.
Wiec po co mam kompletowac nowa szafe i wydawac majatek. Wole ta kase wydac na umeblowanie pokoju dziecka.
Ja na tej diecie nie chce schudnac do 54, to jak juz wspomnialam cel na 1lipca. Ta diete traktuje jako wstep do diety MŻ i udowodnienia sobie ze mam silna wole. Bo niestety ciaza i okres karmienia byl dla mnie wymowka, ze moge jesc tyle ile chce, bo to dla dzidzi. Do tej pory jakos nie moglam zrezygnowac z kolacji, a odkad podjelam decyzje o diecie jakos bez niej zyje i nie czuje juz glodu.
No a dzisiaj swiadomie lamie zasady diety (po raz drugi) musze wypic druga kawe, ale ta bedzie bez cukru. To to cisnienie za oknem, ja nie wiem jak ja przezyje przyszly tydz, bo ma byc mega niskie cisnienie.



Popieram:-):-):-) ja bylam na tej diecie z tego samego powodu,z 68 kg. udalo mi sie zejsc na 63....kazdy mowi ze ie musze sie odchudzac ale ja jakos zle sie czulam ..no i tyle ubran mi sie marnowalo..:-D:-D:-D
 
a moja waga jak by stanela w miejscu :(
ale bede sie teatz wazyc dopieor jak skoncze diete ;]
ale dzis zarcia jest ze chyba normalnie nie pomieszcze
 
reklama
A mnie wziela ochota na czekolade, najlepiej wafelka w czekoladzie, hmmm biala princessa mmmniam i tak o niej sobie myslalam popijajac kawke...
Kurcze ja tych slodkowsci to nigdy sie nie oducze :(
No ale dalej sie trzymam, tylko marze....
 
Do góry