reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

helol;]
a mnie wczoraj tesciowa zdolowala :( mowi do mnie po co ty sie wogole odchudzasz przeciez i taknie widac ze schudlas cos dlaje jestes taka jak bylas (czytaj gruba ) :baffled::-:)wściekła/y:
 
reklama
Nie, nie zostalas sama, jestem z toba :)
i ja też trzymam kciuki :tak:

przyszlirodzice teściowe zawsze są kąśliwe.;-)Powiedz teściowej, że nie odchudzasz się dla niej a dla samej siebie. A efekty są widoczne, bo zauważa je mąż.:tak:;-):-)
Który to już dzień ?
 
helol;]
a mnie wczoraj tesciowa zdolowala :( mowi do mnie po co ty sie wogole odchudzasz przeciez i taknie widac ze schudlas cos dlaje jestes taka jak bylas (czytaj gruba ) :baffled::-:)wściekła/y:

Ale zawistne babsko :szok:
Pewnie widzi ze ci pare kilo zlecialo i musiala dogrysc, ze pare jeszcze ci zostalo do zrzucenia, a wypowiedz jej traktuj ze ona chce cie zniechecic, bo boi sie ze bedziesz super laska, i nie tylko maz to zauwazy... a sasiad rowiez :-)

Z drugiej strony ci ludzie sa ochydni mysla ze 10-20 kg to sie zrzuca z dnia na dzien, nawet nie wiedza ile to wyrzeczen nas kosztuje...
Ktory to juz dzien na tej dietce jestes, bo juz chyba lada dzien konczysz?
 
Pewnie ze wytrzymasz, postaram sie dzisiaj przepisac dietke jaka dostalam do slim aqua ( ta woda na mnie nie dziala, a moze i dziala bo na wadze jest tyle samo co przy zakonczeniu dietki)
 
Poniedziałek:
Śniadanie:
- bułka pełnoziarnista z masłem (1łyzeczka=5g)
- 2 plastry szynki
- polowa sredniego pomidora
II śniadanie:
- 2 jabłka
Obiad:
- potrawka z kurczaka z warzywami
- średni ziemniak
Podwieczorek
- szklanka maślanki z kromką chleba chrupkiego
Kolacja
-sałatka z tuńczyka

Wtorek:
Śniadanie:
- mleko 0,5% z 3/4 szklanki płatków zbożowych
II śniadanie:
- mały banan
Obiad:
- mała cukinia nadziewana chudym mięsem wołowym
Podwieczorek
- Pieczone jabłko z cynamonem
Kolacja
-sałatka owocowa z kiwi, grejfrutem i ananasem

Środa:
Śniadanie:
- twarożek ze szczypiorkiem
- 2 kromki pieczywa chrupkiego
II śniadanie:
- grejfrut
Obiad:
- filet z dorsza 100g i surówka
- 1 ziemniak
-surówka z kapusty z marchewką i jabłkiem
Podwieczorek
- winogrona
Kolacja
- kromka ciemnego pieczywa
-chuda szynka
-1/2 papryki

Czwartek:
Śniadanie:
- grahamka z łużeczką masła
- dżem niskosłodzony
II śniadanie:
- jogurt o obniżonej zaw. tłuszczu
Obiad:
- sztuka pieczeni rzymskiej bez sosu
- 1 ziemniak
- mix sałat z sosem vinegrette
Podwieczorek
- mus owocowy niskoslodzony
Kolacja
- pierogi z owocami lub chudym serem 150g

Piątek:
Śniadanie:
- jajko na miękko
- kromka chleba z masłam
- mały pomidor
II śniadanie:
- pokrojony świeży ogórek z przyprawami
Obiad:
- zupa pomidorowa niezabielana z makaronem
Podwieczorek
- galaretka owocowa
Kolacja
- mala porcja tarty z warzywami

Sobota:
Śniadanie:
- bułka pełnoziarnista z masłem
- 2 plastry szynki gotowanej
- papryka
II śniadanie:
- pokrojone 3 marchewki
Obiad:
- pieczona sola z cytryna i salatka z marchewki i pora
Podwieczorek
- kisiel owocowy
Kolacja
-sałatka z szynką, cykorią, ogórkiem kwaszonym i jogurtem naturalnym

Niedziela:
Śniadanie:
- jajecznica z pomidorami
- bułka grahamka z masłem
II śniadanie:
- 4 duże sliwki
- małe jabłko
Obiad:
- pieczona pierś z indyka z kawałkiem brzoskwini
-1 ziemniak
Podwieczorek
- kawałek ciasta drożdżowego
Kolacja
- 1 kromka chleba razowego
- serek wiejski
- cebula, papryka, ogórek

Ale wypas po kopenhaskiej, osobiscie nie stosowalam jej, ale baardzo urozmaicona sie wydaje, aaa zapomnialam wspomniec ze oczywiscie napisali by siegnąć po ich produkty...ale nie bedziemy tu robic im reklamy... dietka jako przyklad jak jesc
 
Ostatnia edycja:
Inke- ciekawa ta dieta i tak duuuzo do jedzenia ze bym wszystkiego zapewne nie zjadla a ja dzis mialam kryzys zjadlam marchewke popilam woda no i po chwili ja zwrocilam ;/
 
Trzymaj sie kochana, jeszcze tylko jutro i marchewki bedziesz jesc :)
Ja tez patrze na ta diete i tyle roznosci... i duzo ich, no ale w sumie wszedzie dietetycy mowia by jesc male porcje a 5razy dziennie...
 
Inke gdzieś już widziałam, czytałam o tej diecie. :tak:

przyszlirodzice oj to coś i mnie sie przypałetało pod koniec diety. :tak: Z tym, że ja miałąm odruchy wymiotne na widok mięsa.:tak::baffled:Wolałam odpuścić.:dry: Zastąpiłam go w ostatnich dniach deseczką Wasy.:tak::sorry2:

Laski mam książkę na kompa - "odchudzanie- fakty i mity", gdyby któraś chciała..., ciekawa lektura.:tak:
 
reklama
helol
a ja popelnialam bwczoraj pierwszy blad bylam u kolezanki i ona mnie tak kusila wcinala paczki i solone orzeszki ze nei wytrzymalam i musialam zjesc jablko bo normalnie slinotoku dostyalam ale mam nadzieje ze to sie jakos na diecie nei odbije. dzis osttani dzien wiec moze to nie bedzie nic takiego zlego.

ale sie wczoraj zmotywowalam
usmiech.gif

weszlam we wszystkie spodnie, spodnice i garnitur z matury no i na chama sie juz dopne w moja cuuudna kurteczke wiosenna ale sie ciesze moze do wiosny juz bedzie calkiem dobra i walek nie bedzie z zadnych spdoni wystawal ;]


justa ja poprosze ta ksiazeczke :) moja poczta
szlabanowa18@op.pl
 
Do góry