reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

książka wysłana.:tak:;-)

przyszlirodzice wielkie gratki za dojście do końca.:tak: Pochwal się , ile zrzuciłaś?:tak::-)
 
reklama
przyszlirodzice no i?
Ja sie pochwale: dzisiaj waga pokazala 1kg mniej niz po skonczonej diecie, szok,
jeszcze wczoraj bylam na imprezce i tak sie super czulam, no i uslyszalam pare milych komplementow, teraz mam motywacje do cwiczen by na lato cialko ladnie wygladalo
a z diety kopenhaskiej jestem baardzo zadowolona, bo teraz inaczej jem, jest wiecej zieleniny, no i porcje jem mniejsze, poza tym zapomnialam co to kolacje-nie jadam po 18tej :)
 
inke tylko 6 kg myslalam ze bedzie wiecej ale i tak jestem zadowolona;]
od nastepnego poniedzialku zaczynam z bratowa kapusciana :)
 
przyszlirodzice-gratuluje :)
A jak dzisiaj samopoczucie? Co zjadlas? bo ja w pierwszy dzien po diecie zajadalam sie ketchupem-nawet nie wiedzialam ze on taki ostry, po diecie zmysl smaku mi sie wyostrzyl hehehhe
 
beata- a jak sie trzymasz po zakonczeniu?


Na razie nie tyje czasami kilo w dol lub w gore leci zalezy co zjem:-D:-D:-Dale staram sie nie jesc wieczorem a jak cos to juz jablko lub jogurt,a za slodyczami i tak nie przepadam,ja uwielbiam wszystko co ostre i pikantne,teraz zajadam sie ogorkami kiszonymi,chyba dzieki temu omija mnie grypa...:-D:-D
 
dobry dzien;]
A moj wczoraj tzn. ja razem z nim narobilismy golabkow a ze jak sie zrobily po 6 to nawet nie sprobowalam;] o 18 jabluszko i potem tylko woda;]
wogole moje przemiana materi jest taka ze zjem a za godzinke 2 juz tego nie ma;p w niedziele nagotowalam sobie na poniedzialek ogorkowej ale byla pyyyszna :) Asia chcesz troche bo jeszcze mi zostalo to ci potem podrzuce ale kwasota pyyycha:)
wczoraj na sniadanko zjadlam musli z jogurtem naturalnym
2 sniadanko pol kromki ciemnego chleba z szynka z kurczaka i grejfrut,
na obiad ogorkowa kiolacja jabluszko;] i odziwo wogole neie bylam glodna:)
 
reklama
Do góry