reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

lui007 dasz radę, ja dziś 6 dzionek za sobą :D ja nie mam silnej woli i kilka razy mówiłam przejdę na dietę a nic z tego nie wychodziło,teraz jakoś idzie i mam wytrzymać do końca. Dietę kończę 21 a 22 mam urodzinki więc było by fajnie jak by mi się udało
 
reklama
dzis drugi dzionek narazie nie jest zle,najgorzej jest wieczorkiem bo to moja najlepsza pora na jedzonko,przed dieta zawsze objadalam sie po 18.Mam nadzieje ze dasz rade do urodzinek:))
 
Oooo jedzenie po 18 dla mnie też super ja mogłam śniadania nie zjeść ale kolacji sobie nie odpuściłam ;D
albo wypad wieczorny na pizzę czy kebaba albo tosty popcorn ;( dzis czuję sie taka obojetna, zimno mi, niby mam humor ale inni go u mnie nie widza ale ogólnie nie jest źle pije wodę <czasem z cytryną> bo dzis kolacji brak ale 7 dzień za mną ;)
 
Super,polmetek za toba szczesciara to chyba najgorszy dzien diety:)A ja dopiero na starcie hihi. ale jest ok.tez pije wode im wiecej jej pije tym bardziej mi sie chce pic.Ooo pizze to bym wciagnela ,slinka mi poleciala jak to napisalas:)
 
Co do wagi to mam 80 kg startowe przy wzroście 175cm ;( w czwartek sie ważyłam to wyszło 76 ;) powiedziałam ze zważę sie znowu w czwartek, chciała bym z 66 kg ważyć mam nadzieje że ograniczając gazowane,słodycze i nie za dużo pizzy i kebabów to nie zacznę tyć tylko stopniowo będę gubiła wagę hmmmm
co do wody to ja tez pije jej dużo i brakowało mi czegoś ciepłego wiec przyznam że parę razy piłam zielona herbatę, po wodzie nie czułam głodu ale pic mi się chciało i wyczytałam że można pic wodę z plasterkiem cytryny.
Co do suwaczka to musisz wejść w swoj profil i tam w sygnaturach wpisać kod jaki ci sie pokaże po stworzeniu suwaczka;D
Ps. wcale ten dzień nie jest taki zły bez kolacji jakos tak mi przeszło tylko jak w domu zapachnialo mi fasolką po bretońsku i nawet głupimi paróweczkami córci to hmmmm
 
spoko :)
I widzę ze mamy dzieci w podobnym wieku ;) moze napisz cos wiecej o sobie albo może masz profil na nk??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam rzeczywiscie dzieci mamy prawie w tym samym wieku:)Jak tam osmy dzionek?Ja dzis 3 zaczynam jeszcze tyle przede mna,ale narazie jakos mi idzie myslalam ze po 1 dniu sie poddam,ale powiem ci ze jakos tak lepiej jak z toba pisze wiem ze nie jestem sama:)Ty tyle wytrzymalas to i ja sie postaram to taki doping:))
 
Do góry