reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Jak na razie to oki bo uzupełniłam sobie chyba ciut cukru ta poranna kawą ;P teraz popijam wode z cytrynka i muszę przyszykować 2 obiadki dla mnie i moich głodomorków ;D
ale powiem ci szczerze ze wczoraj ok 21 chodzilo mi po glowie zeby kopnac w cztery litery ta dietę i zrobić sobie kanapeczkę- ale wytrzymałam bo tłumacze sobie że 5to już mi leci w dól i robię to dla siebie bo chciałam.
 
reklama
Byłam kiedyś na tej diecie. Ale traktowałam to raczej jako wstęp do diety tej właściwej. Po pierwszym tygodniu tak mnie (przepraszam za dosłowność) przeczyściło, że musiałam odpuścić. Ale 4 kilo spadło ;) Potem przeszłam na zdrowszą i bardziej przemyślaną dietkę. Teraz, już łącznie 17 kilo mniej mam :) Ani nie polecam, ani nie odradzam. Jak ktoś ma tyle samozaparcia, żeby próbować to czemu nie, ale nie warto męczyć się na siłę...
 
Fitt to jak możesz napisz coś p tej nowej diecce zdrowszej, to nam pewnie pomogło by potem. Ja mam wlasnie wrażenie że malo "kupkam" i ciężko to jakos idzie-sorki za doslowność
 
mam mam ;D
Ale juz bym chciała jeść normalnie ;( nawet kakao sie napic i chlebka kawałek zjeść a jutro mąż spagetti carbonare ma zrobic ;( nie wiem czy nie zrobic jak ta dziewczyna dzis nam pisala ;( ale poddac się?? i to w sumie jak juz jutro 9 dzień z13 hmmmm W środe St Patrick day a my mamy patryka tez w domu <szwagra syn> i będzie ciacho sernik.....
 
Ostatnia edycja:
niee niepoddawaj sie juz tak daleko zaszlas,zamienila bym sie z toba dniami,ja tez chetnie bym wypila goraca czekoladke i pizzy kawaleczek przekasila.zostaly ci jeszcze 4 dni Dasz Rade.A tak z ciekawosci ile juz zgubilas??Bo ja to chyba 1kg.
 
6 dni bo do niedzieli :-( w czwartek ważyłam 4 kg mniej moj T mówi że mam sie iść zważyć ale ja chciałam po tygodniu dopiero czyli w czwartek ;-)
a nie bo ja zaczęłam w pn czyli kończę w sobote ostatnim dniem czyli 5
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry