reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

reklama
Witam kobietki!!
ja właśnie dzisiaj zaczynam..teraz piję pierwszą poranną kawkę!!
co do tej dietki to ja ja robię już 4 raz(nie pod rząd -tylko co roku na początku wiosny)
!!ehhh
za pierwszym razem po drugiej ciąży schudłam 9 kg:happy:
potem sukcesywnie co roku jakieś 4 kg gubiłam ale oczywiście w tych rocznych przerwach coś tam nadrabiałam.
teraz też mam zapęd na jakieś 4-5 kg!!


pozdrawiam
 
czesc tez chce zaczac diete kopenchaska tylko ze karmie ale dokarmiam butelka mam juz dosyc siebie musze schudnac moze razem latwiej?
 
moze jest ktos chetny razem zaczniemy bedziemy sie nawzajem dopingowac mam slaba wole:tak: hm noi ciezko bedzie ale nie moge na siebie patrzec
 
reklama
witaj Gosialek:tak:

Ja już czwarty dzień na diecie i przyznam, że nie jest tak źle jak się obawiałam.
Fakt, że za wiele to tu sie na tej diecie nie je (a ja kocham jeść:zawstydzona/y:), ale można się przyzwyczaić;-). Żołądek szybko się zaciska i z czasem odczuwany głód jest coraz mniejszy.
Może zachęcę Cię tym, ze ja po trzech dniach diety miałam już 2,5 kg mniej:-).
Trzymam kciuki, odzywaj sie, jak Ci idzie.
 
Do góry