reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

moj tata przeprowadzil ta diete i czul sie znakomicie. schudl 10 kg i do tej pory nie przytyl ani grama a diete przeprowadzal w lipcu. wszystko jest kwestia organizmu. jednego moze zniszczyc a innemu pomoc.
 
reklama
ja mysle,ze dla mnie najlepsza dieta byloby jesc polowe tego co jem,zrezygnowanie ze slodyczy i zamiast krzesla postawic sobie rowerek stacjonarny jak jestem na bb...:tak:
ale szczerze mowiac mialabym ochote wyprobowac te diete kopenhadzka razem z moim partnerem jednak moze nie teraz ,bo staramy sie o dziecko...
 
Sama dieta jest ok! Ale żeby schudnąć i nie przytyć to trzeba zmienić tryb życia, stosowałam ta diete przed ciążą, schudłam 5 kg w 2 tyg, pilnowałm się, ćwiczyłam i nie przytyłam, jednoczesnie razem z kumpela, która wróciła do dawnej wagi z nawiązką+ 4 kg.... więc uważam, że jeżeli nie macie czasu na ćwiczenia i silnej woli ograniczania się w jedzeniu to lepiej chudnąc powoli ale za to z większym skutkiem bo mało prawdopodobne , że sie przytyje!
 
ja jestem drugi dzien na zmodyfikowanej diecie kopenhadzkiej i juz mam efekt-1kg mniej, a przede mna jeszcze 12 dni. Owszem jest ciezko, ale mam mocna motywacje-chce sie wbic sukienke na slub mojej siostry (sukienka jest sprzed ciazy-wazylam wtedy 56 kg). Stosuje cwiczenie 6weidera oraz zamierzamm dzisiaj wyjsc na rowerek-jest taka sliczna pogoda :). Po kopnhadzkiej przechodze na diete w ktorej mozna jesc praktycznie wszystko, oprocz pieczywa bialego oraz warzyw i owocow o indeksie glikemicznym powyzej 60. Moja siostra na niej w ciagu miesiaca schudla 5 kg, a wiec raczej stabilnie. Dieta ta polega na tym, ze przez pierwsze dwa tyg mozna jesc brokuly,gotowana rybe,gotowana piers z kurczaka, ananasa, banana,brzoskwinie, jablka, orzechy,pomidory, winogrona i mnostwo innych rzeczy (trzeba tylko sprawdzic w tabelce). Po dwoch tyg dopuszcza sie zjedzenie snickersa (najlepiej crunchera) ze wzgledu na bardzo duza ilosc orzechow, jak rowniez ciemne-pelnoziarniste pieczywo. Wydaje sie, ze to nie moze dzialac, ale ja widze po siostrze. Ma ta diete od kolezanki, ktora w ciagu pol roku schudla na niej 20 kg. Efekt podobno jest trwaly, bo zmienia przyzwyczajenia zywieniowe. ( w sumie o to przeciez chodzi w dietach.
Ale sie rozpisalam...

Pozdrawiam
 
a! i przez te pierwsze dwa tyg zabroniona jest kawa i herbata...tylko i wylacznie woda-najlepiej niegazowana. Po dwoch tyg mozna pic sok pomidorowy, lekka kawe badz herbatke.
 
Ja jestem drugi dzien na diecie kopenhaskiej. Jest ciezko ale jak mus to mus. MAm przeciez do zrzucenia az 30 kg :szok: Po tej diecie chcialabym zastosowac jakas inna, mniej drastyczna zeby nadal spadac na wadze.

Nocka a mozesz opisac mi ta diete bardziej dokladnie? Lub odeslac mnie do jakiejs stronki na ktorej ona jest? Bardzo prosze! Z gory dziekuje :tak: :-)
 
Mam pytanko...zaczynam dietke jutro..skladniki kupione..mam tylko watpliwosci jak mam przyzadzic ta wolowine..moge ja upiec np.bez tluszczu..z normalna przyprawa do steka???cyz moze nie wolno uzywac przypraw....:/????
 
czytałam, ze przypraw nie można, nawet nie wiem czy solić można:-(na razie tylko czytam o tej diecie:-Dbo karmię jeszcze i nie mogę jakoś odstawić córeczki, ale juz najwyższa poraz zacząć dietę, bo ciepło się robi a ja nie mam w czym chodzić bo wszystko za małe:wściekła/y:
powodzenia odchudzającym;-)
 
reklama
Ja sie dowiedzialam ze mozan uzywac wszystkich przypraw..opocz soli wlasnie..bo podobno zatrzymuje wode w organizmie.i tak tez robie...dzis 3 dzien dietki..2 kg mniej:0to mi sie podoba:):-)
 
Do góry