reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

kwiatuszek19 - no pisz jaki start miałaś :-):tak: i trzymaj się do obiadku. Po jego zjedzeniu będzie znacznie lepiej :tak:... no chyba, że jeszcze nie zaczęłaś, to też pisz od kiedy zaczynasz. Pozdrowionka :-)
 
reklama
Ja juz mam prawie za soba pierwszy dzien.Było ok.Zjadłam miesko z gotowana marchewka.A zamiast jajek serek wiejski na 100 kcal.:-) A jak u Was ? ;-)
 
to super :-)!!! Ja mam 5-ty dzień diety, ponieważ zaczynałam we wtorek, więc ja zamiast ryby na obiad zjadłam jajka gotowane na twardo z sałatą lodową, a na kolację stek z sałatą, ale bez brokuł.

Poza tym oszukuję trochę z kawą:zawstydzona/y::happy2:bo piję także w ciągu dnia i dodaję do niej trochę mleka hm ... ale dzięki temu jest mi łatwiej znieść ten reżim dietetyczny :-D.
A co Wy pijecie w ciągu dnia?
 
U mnie drugi dzien dobrze.Wogule jesc mi sie nie chce.Zjadłam tylko dzis serek wiejski na 150kcal i tyle a i wypilam rano kawe,pozniej herbate czerowna ,pozniej pilam wode Muszynianke a teraz pije mięte.Ale mam pytanie czy to nic nie zaszkodzi mojej diecie ,ze wogule nie chce mi sie jesc ?:-)
 
To świetnie :-). Ja miałam dzisiaj jakiś straszny kryzys - okropnie chciało mi się jeść :wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: i to nie, żebym była głodna, tylko po prostu apetyt miałam na wszystko co widziałam :szok: Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo nie wiem jak to zniosę ;-), ale nie poddajemy się :cool: :-D

A co do Twojego pytania, to do końca sama nie wiem, to znaczy jeśli wytrzymasz bez jedzenia, tzn. z tak małą ilością jedzenia przez te 13 dni to ... i tak i tak ... schudniesz, ale może to bardzo źle wpłynąć na Twoje zdrowie, bo pozbawisz organizm wszelakich witamin i soli mineralnych i co najgorsze po zakończeniu takiej ekstremalnej i radykalnej diety masz prawie murowany efekt jojo po powrocie do starych nawyków żywieniowych.... więc nie wiem czy warto, aż tak odbiegać od planu diety, moim zdaniem ... nie :no:.

Poza tym jeśli przez kilka dni pozbawisz organizm tej już minimalnej ilości kalorii, które zapewnia dieta kopenhadzka, to możesz pewnego dnia dostać napadu naprawdę "wilczego głodu" ... i nie będziesz mogła się opanować ... i będzie po diecie ...

I na koniec ... ta dieta jest ponoć naprawdę skuteczna, tylko pod warunkiem, gdy się ją przestrzega w 100% :sorry2: ... więc np. ja przez to moje podpijanie kawy w ciągu dnia nie liczę na stratę tych obiecywanych 8 kg :-(... no ale zobaczymy jak będzie :-).

Napisz co o tym sądzisz, jak będziesz miała jakieś pytania to po prostu pytaj :tak::-).
 
Czesc dziewczyny!Ja stosowałam ta diete przez tydzien, bo potem wypadala imprezka i nie wypadalo "nie zjesc". Ale i tak schudlam 4 kg, ktore do tej pory, pomimo czestych napadow żarcia, nie wrocily. I tez oszukiwałam, np. kawa pare razy dziennie, zamiast jajek na twardo - jajecznica, itd. ale nie jadlam po 18, zero slodyczy i chyba to dalo taki efekt. Teraz robie diete 1000kcal, bo w tej dobijało mnie mieso, ktorego nie lubie...
Pozdrawiam i życze powodzenia w gubieniu kilosów!!!
 
A mam pytanie ile cwiczycie lub cwiczyłyscie godzin dziennie na tej diecie ? Ja nie stety zaczynam od jutra znowu.;-)Nie mialam jakiegos zalamania z jedzeniem tylko chce to zrobic dokladnie krok po kroku. :-)
 
marishka - dziękuję i również trzymam kciukaski za Twoją walkę z kiloskami :tak::-)

kwiatuszek19 - ja niestety nic nie ćwiczyłam podczas tego tygodniowego odchudzania, ale za to codzienni robiłam sobie godzinny spacer z moim małym skarbem i to taki .... bardzo szybkim marszem i mam dzisiaj 3,5 kg mniej :-):tak: Huuuurrrrrraaaaa:happy2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D ..... wczorajszy kryzys z apetytem poszedł w zapomnienie hehe ... i mam nową siłę i motywację do wytrwania w diecie :tak:
 
reklama
kwiatuszek19 - mój numer gg to 9226377, jestem co prawda zawsze niewidoczna :-p, ale jak będziesz coś chciała to pisz, a ja odpowiem jeśli akurat będę przy kompie :-):tak:. Trzymam kciuki za nowy start :-)!!!!
 
Do góry