reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

A

Agnexx

Gość
DZIEŃ 1, 8

Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2, 9

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3, 10

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4, 11

Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5, 12

Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
Lunch:duża chuda ryba
Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6, 13

Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7

Śniadanie:kubek herbaty bez cukru
Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
Obiad:NIC
 
reklama
Robiłam tę dietę jesienią ubiegłego roku. Co prawda w ciagu 2 tygodni schudłam 8 kg i przyzwyczaiłam się do mniejszych ilości jedzenia, ale mimo to, że nigdy nie wróciłam do "dawnego" sposobu żywienia, efekt jojo zadziałał i znów przybrałam 4 kg. Potem waga utrzymywała się na takim samym poziomie. Dopiero po zakończeniu diety poczytałam sobie trochę o niej w jakimś czaspoiśmie i byłam wstrząśnięta listą skutków ubocznych, jakie są podobno z nią związane. Dla konsekwentnych i nieugiętych polecam dietę Montignaca, jest taka książka autorstwa tego francuskiego dietetyka, kosztuje ok. 30 zł i jest łatwo dostępna. Tytuł: "Szczupła bez wyrzeczeń".
 
Ja chcialam sie spytac od kiedy mozna zaczynac diete??Czy podczas karmienia piersia czy po?I jak wplywa to na dziecko,czy nie jest ono bardziej rozdzaznione i czy mozna kategorycznie przestac jesc slodycze czy tylko ograniczac??                                       
dsc002319ct.jpg
 
a ja dzieki tej diecie zaszlam w ciążę :D
tak drastyczne ogranczenie jedzenia poprzstawialo mi cykl i bach! oto efekt :)

vojt4m9sn.jpg
 
Przeszukałam internet i ze względu na sprzeczne opinie na jej temat zrezygnowałam. Czekam na wiosnę. Wyciągnę rowerek i starym sposobem wrócę do wymarzonej figury. Narazie ćwiczę codziennie 45minut na stepperze.
 
Agnexx ja tak prawde mowiac to po przeczytaniu tej diety sie zalamalam,chyba bym nie wytrzymala tak scislego programu i chcialabym tylko nad brzuchem troche popracowac. Najgorsze jest to ze odkad slodyczy nie jem maly jest bardziej marudny-pewnie jemu smakowaly ;D ;D ;DNo mi tez trudno bylo ich zaniechac ale juz 6 dni jak nie jem
 
reklama
Ja jestem wielkim łasuchem i to słodycze gubią moją wagę. Na szczęście mam silny charakter i potrafię przeprowadzić każdą dietę. Wolę jednak chudnąć przy pomocy ruchu niż ścisłej diety, bo nie występuje efekt jojo.
 
Do góry