reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

reklama
ja to mam problem bo herbaty nie wypije bez dużej ilości soku z cytryny i 3 łyżeczek curku.. a kawy bez mleczka i też 3 łyżeczek cukru..
ale na potrzeby diety jakoś wypiłam ;-)
 
ja dzis zaczynam - moj pierwszy dzien, wiec jest spoko..........
Juz sie boje, bo ostatnio zlamalam sie w 8 dniu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:......Ciekawe ile tym razem wytrzymam:baffled::baffled::baffled:....... Czy moze jest tam ktos kto stosuje wlasnie ta diete????????? wsparcia poszukuje!!!!!!
 
Osobiście nie polecam tej diety. Jest przede wszystkim niezdrowa, wycieńcza organizm, ma źle dobrane składniki. Nabawiłam się tylko anemii.

A ja po tej diecie robiłam sobie badania krwi i wszystko jest w normie :tak: tak więc, to jest indywidualna sprawa...... jakbyś cały czas się tak odżywiała, to pewnie byś się wykończyła, ale dwa tyg...... bez przesady :sorry2: z całą pewnością już wcześniej miałaś anemię, a po diecie zwróciłaś dopiero na to uwagę.
 
Wcześniej nigdy nie miałam anemii, tak więc z całą pewnością dieta kopenhadzka do tego doprowadziła. Poza tym, po ów diecie zmądrzałam i postanowiłam poradzić się specjalisty, czyli dietetyka. Przedstawił mi jak powinna i na czym powinna opierać się dieta ZDROWA, a ów dieta zdecydowanie do nich nie należy! Pozdrawiam
 
reklama
Wcześniej nigdy nie miałam anemii, tak więc z całą pewnością dieta kopenhadzka do tego doprowadziła. Poza tym, po ów diecie zmądrzałam i postanowiłam poradzić się specjalisty, czyli dietetyka. Przedstawił mi jak powinna i na czym powinna opierać się dieta ZDROWA, a ów dieta zdecydowanie do nich nie należy! Pozdrawiam

Dobrze wiem na czym powinna polegać zdrowa dieta :tak: Ja osobiście zdecydowalam sie na dietę kopenhadzką, żeby moje nadliczbowe kilogramy ruszyły, a po 13 dniach przeszłam na dietę 1000 kalorii, ćwiczę i jest ok. Tak więc jak czytam, że ktoś przez 13 dni diety nabawił się anemii, to najzwyklej w świecie wierzyć mi się nie chce :baffled::confused:

Ot i tyle moich wywodów w tym temacie :tak: Pozdrawiam!
 
Do góry