reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

czesc dziewczyny,
ja dzis 4dzien, co do uczucia glodu niby lepiej - ale moj dom juz lsni, za bardzo juz nie mam co sprzatac
To moj sposob by nie myslec o jedzeniu.
Chyba czas kwiatkami sie zajac ;)
Dzisiaj wielka proba dla mnie zakupy w markecie brr pojde po obiadzie dopiero, by byc najedzona
 
reklama
helllo
no to i ja zaczelam od dzis :)
przed wysjciem do pracy godz 7 kawa z cukrem i teraz czekam do 11-12 zeby zjesc salateczke z jajka pomidorka i szpinaku :) sialala ciekawe czy wytrzymam bo jeszcze mi tu kolezanka ciosato do pracy przyniosla bo ma uurodzinki ale jestem twarda i nawet na nie nie spogladam ;]
 
przyszlirodzice ,koleżanko ty weź się na koleżankę popatrz , bo pomyśli, że się na nią gniewasz.:-D:-D:-D:-p

Inke jak po zakupach? Silna wola zachowana?:-)

grudnióweczka nie jesz nic do 15, hmm... no jakbym siebie widziała. :cool2:A potem dopadam się do lodówki i do 22 szamię.:-D:tak:;-)

brown.kate zaczęłaś?:confused:

Trzymam kciuki dziewczyny, piszcie jak wam idzie.:tak:
 
Justa - hih na koelzanak to sie patrze tylko nie spogladam na to ciasto bo one sie na mnie patrzy takim blagalnymi oczkami;p;p

jak na razie to nawet nie jestem glodna popijam sbie zielona herbatke bez cukru :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc ja dzisiaj 6 dzien :)
Trzymam sie i powiem Wam, ze teraz to o niebo lepiej
Wczesniej o tej godz bym lunch przygotowywala, a tu dzisiaj nie jestem jeszcze glodna...
Justa_82 na zakupach dzielna bylam, tylko zapomnialam rozpiescic meza ;) no i troche sie boczyl ze lakoci nie ma, ale ja za to mam wszystko co potrzebne do 9dnia diety
przyszlirodzice fajnie ze dolaczylas, a na ciasto nie patrz
jestem pelna podziwu, ja bym nie wytrzymala o ktorej obiadek bedziesz jesc?Bo widze ze przyjelas 7-11-i? no ja o 7 bym nie mogla bo zazwyczaj wstaje o tej godz i siegam po wode ;)
jJa mam system 9,13,17 kryzys o 20tej ale wtedy wchodze na stepper i wypijam pol litra wody
i jak maz je to wychodze z dzieckiem do innego pokoju
Pozdr i mam nadzieje ze ciasto kolezanki juz inni pozarli hehehhe
 
Czesc ja dzisiaj 6 dzien :)

Ja mam system 9,13,17 kryzys o 20tej ale wtedy wchodze na stepper i wypijam pol litra wody

Super, że udało ci się już tyle wytrzymać.:tak:
Harmonogram dnia co do posiłków ułożony the best. :tak:Też o tych godzinach jadłam i było git.:tak:
Życzę dużo silnej woli na jutro.:tak::-);-)

przyszlirodzice jak dziś i jutro przetrwasz dalej będzie o wiele lżej.:tak::-)
 
na ciasto nie patrze :p a ta salatka byla okropna jutro ja chyba sobie posole i popieprze bo do polowy jeszcze bylo ok a potem mi roslo i nie moglam tego przelknac ale dzielnei zjadlam calosc ;] musze wytrwac;]

a obiadek to chyba jakos na 17 sobie zrobie ;]
 
Ja daję sobie spokój.. Nie cierpię kawy. Poza tym - nie nadaję się do diet krótkotrwałych, muszę zapanować nad tym co jem zawsze a nie przez kilka tygodni.. :dry: Kurczaki... Mam kilka postanowień i zamiar, żeby się ich trzymać. A Wy trzymajcie kciouki, tak jak ja trzymam za Was! :tak:;-)
 
reklama
helo
to dzis dzien 2 :)
kupilam sobie wczoraj urzadzenie do robienia brzuszkow :p i nie wiem czy mi sie waga zapsula ale wchodzilam na nia dzis chyba z 10 razy w roznych miejscach i pokazuje 2 kilo mniej :confused::confused::confused: nie to nie mozliwe pewnie sie zepsula bojak tak po 1 dniu, albo mi sie zoladek oczyscil;p;p
 
Ostatnia edycja:
Do góry