reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Liriel pisze:
damayanti ja słyszałam, że ta dieta jest skuteczna i bezpieczna, jeśli trzyma się ściśle zaleceń...no ale skoro twoje zamienniki skutkują, to warto spróbować...ale trochę później, na razie zaczynam dietkę kapuścianą, potem zrobię tydzień przerwy i wtedy wezmę się za kopenhadzką ;)

Zamienniki moje są niby zgodne z dietą - jak byłam na niej pierwszy raz, to dostalam ją od koleżanki, z jakiejs gazety (chyba "Super Linii" i tam podawali dokładniejsze info o diecie - ile czego powinno sie jeść, co można z czym zamieniać. Więc to nie sa tylko moje pomysły ;)
Ale fakt - zaleceń trzeba się trzyamć ścisle, zero cukru do herbat w dzień, żadnych innych rzeczy, poza wymienionymi, nie jeść... najgorzej ten dzień 7 ;).
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Podsylam linke, warto przejrzeć!
http://www.sfd.pl/temat85833/

Ja osobiscie bylam na tej diecie rok temu , nie dotrwalam do konca ale i tak w pierwszym tygodniu zgubiłam 5 kg, a tyle chcialam zgubic.Bardzo przydatne rady i wszystko co dotyczy tej diety znajduja sie na stronach ktore wam podeslałam.
Przyjemnej lektury :-)
 
Witam.Tez stosowalam ta diete.Moze zaczne on tego ze zaczynajac wazylam 66 kg,po diecie 58,czyli nawet niezle.Da sie wytrzymac najgorsze sa pierwsze 4 dni,pozniej juz idzie.Bylo to rok temu.Po diecie wogole nie jadlam slodyczy bo nie mialam na nie ochoty.Ale teraz po roku waze 63,apetyt na slodycze czasami mam,nagorsze sa te trudne kobiece dni.Ale probujac roznych diet ta wlasnie byla najlepsza-pozdrawiam
 
hej
po tym jak schydłam 6 kilo innymi sposobami., waga staneła...
i w końu wzięłam sie za ta dietę kopenhaską. 2 dzien i jakos wytrzymuje ale byłam bardzo głodna od rana i kawa tylko na chwile głód stłumiła, wiec o 12 zjadłam mieso z sałatą. Ja jem sałate lodową bo jest smaczneijsza i chrupiaca niz zwykła sałata.
waga niby wskazuje 1 kg mniej ale to jeszcze nie popadam w euforię.

Troche mnie pobolewa zołądek ale cała rodzinka ma problemy zołądkowe wiec to chyba niezaleznie od diety .

Piję dużo wody z cytryną..

no mam nadzieję ze sie uda zrzucić pare kilo :)
Pozdrawiam
 
Marianna....jak poczujesz głód możesz zjeść otręby owsiane...ja właśnie mam dzisiaj 9 dzień na tej diecie...przed chwilką zjadłam jogurcik naturalny i jestem pełna...hihi co do efektów - 4kg, no i obwody się zmniejszyły...JUUPIII. Pozdrawiam i życzę wytrwałości... :D
 
super Wronka ze dajesz rade, ja dzisiaj 3 dzien i jest ok.
Pije hertate mietowa ciepła jak jestem głodna , i wode mineralna taka letnia z cytryną. Juz wiem ze nie lubię papaki szpinakowej, moze w przyszym tyg zastapię brokułami, bo lubię.

ja właśnie wczoraj jadłam szynke i jogurt i tez byłam pełna zdziwiłam sie ze to takie syte było :)

dzisiaj rano na wadzie było 1,5kg mniej ..., spodnie lużniejsze. Ide jeszcze na aerobik dziisja i ma nadzieje ze dam rade poćwiczyc bo troche senna jestem dzisiaj..

Zycze wytrwałości sobie i wam:)

 
witam
jestem na tym forum po raz pierwszy, i raczej nie ostatni :)). Jestem na diecie kopenhadzkiej 4 dzien ( ja moj chlopak) oboje stracilismy juz po 2 dniach po 4 kg na trzeci dzien waga stanela,zobaczymy co bedzie daleJ. PO tych 4 dniach przyzwyczailam sie do niejedzenia . tylko czuje sie jakos dziwnie, mam nadzieje ze wytrzymam do konca :))\
pozdrawiam
 
ja dzisiaj 12 dzien diety

efekty sa takie ze schudłam prawie 5 kg widać po obwodach i tak raczej górne partie ciała wyszczuplały a biodra ok 2 cm brzuch jakieś 5cm

jutro koniec i przyjada moi rodzice i chyba wczesniej zakoncze o parę godzin i zjem z nimi normalny obiad, ale tez dietetyczny :)

Powodzenia
 
Hey,byłam na diecie kopenhaskiej na jesieni. Schudłam 8 kg, mój znajomy 13 kg.Chudnie się ładnie, wyniki badań po diecie O.K.
Najgorsza jest ta monotonbia jedzenia. ;D
Dziś znowu sie odchudzam, ale nie taka rygorystyczna dietą jak kopenhaska. Po niej przytyłam tyle co schudłam.
Więc bez sensu. ::)
Odwiedziałm dietetyka i mam super ułożoną dietę. Najlepsze są długotrwałe diety wg niego. Dostałam 14 tygodniowa.
Jest super, bo je się mało ale często 5 razy dziennie i różne produkty.
Podobno powolne chudnięcie jest trwałym pozbyciem się tłuszczu.
POWODZONKA w ODCHUDZANKU!!!!
 
reklama
Do góry