reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

kaja ja zaczynam od jutra............dzisiaj pojde zakpuie skaldniki i startuje dzien po tobie.............. bedziemy sie wspierac nawzajem:tak:..........moja dzisiajsza waga 74 przy wzroscie 176...mam zamiar wazyc 67 kg
 
reklama
dziewczyny a czy szpinak mozna zastapic brokulami?????????????/ bo chyba go nie przelkne???????? zawsze do szpinaku dodaje ser plesniowy i czosnek
 
Hejka to fajnie że jest nas dwie:-) ja przy wzroście 175 cm mam ok 80 kg:-(
U mnie jak na razie wszystko oki tylko mam problem z tą sałatą i cytryną<bo jem to tak i mi nie za bardzo smakuje ale jem ;-)i to mięsko czy można doprawiać czy nie mówią co niektórzy że ziółka lekko, niby są zdrowe ale wczoraj nie doprawiałam nic ale dziś mnie kusi:confused: i nie wiem bo kawa ciepla rano i potem cały czas woda?? ja bym z chęcią czerwonej czy zielonej herbatki na wieczór cieplej napiła. ;-)
Czytalam że niektórzy podmieniają szpinak brokułami
 
Witajcie Dziewczyny!
Jeszcze nie mogę przejść na dietę, bo jestem w ósmym mcu ciąży, ale odkąd pamiętam - mój jadłospis podporządkowany był ścisłym rygorom...dlatego mam spore doświadczenie:)
W diecie kopenhaskiej chodzi o szok dla metabolizmu, głównie o BIAŁKA, w czasie spalania których organizm zużywa więcej kcal...natomias szpinak, czy sałata - są gł. dla urozmaicenia i dorzucenia błonnika...bez problemu można zamienić szpinak brokułami. Można także zjeść ogórka kiszonego czy pomidora - jeśli głód dopadnie:)
Picie wody przez cały dzień też ma swoje zalety - bo jeśli zamiast ciepłej herbaty, pijemy zimną wodę organizm zużywa kolejne kcal na ogrzanie jej w ustroju...
To dość sprytna dieta i niekoniecznie z efektem jojo - pod warunkiem jednak, że po jej zakończeniu (13dni) powrót do innego jedzenia jest niemal tak samo długi no i - niestety - nie ma mowy o innych "wyskokach".
Słuchajcie dużo muzyki na diecie - mnie pomagało:p
Już wkrótce do Was dołączę!!
Powodzenia!
 
pierwszy dzien prawie minal..........a salete to zakupilam taka kolorowa i jakos poszlo

kurczaka upiklam na grillu ale w przyprawach

wiec dzisaj jest git
 
U mnie tez 2 dzień mija spoko i doprawiłam mięsko ;D ciut ale doprawilam heheh a ja nie pomyślalam o kolorowych salatach muszę tą zjeść i nastepna kolorowa heheheh
 
I kolejny dzień z dietką minął :-)i nie było jak na razie źle, szpinaku co prawda całego nie zjadłam no i na kolacje sałatę zawinęłam z sałata i jajkiem a plaster cytryny zjadłam osobno bo mi jakoś nie wchodzi ta sałata skrapiana cytryną :baffled: A jak u Ciebie koleżanko ??
 
no to ja diete zaczne jeszcze raz od soboty.............wczoraj nie bylam caly dzien w domu tylko na wyjezdzie i kupilam co popadnie do jedzenia bo nie bylo salaty:zawstydzona/y:wiec zaczynam od soboty od zera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
To u nas 4 dzień też nie zły, choć jak mąż z dzieciakami objadali się pieczonymi ziemiaczkami a wczoraj makaronem z sosem primavera to myślałam że padnę heh.... i ciut rano brzuch mnie bolał ale po kawie przeszło ;)
Powodzenia Ci życzę!!!!
 
reklama
Witam.Dzis pierwszy dzien diety.Jak narazie daje rade..ale to dopiero poczatek jestem ciekawa co bedzie dalej.Troszke sie boje bo niemam za silnej woli i latwo sie poddaje jezeli chodzi o jedzonko:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry