reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

kaja gratulacje slilenj woli!!!!!!!!!!!!!! tyle zarelka a ty nic:tak::-):-):-)

tez tak uwazam ze w gronie zawsze latwiej:tak:

a u mnie dzisiaj trzeci dzien ......zraz zrobie sobie kawke i pozre grzanke ( chyba moze byc pieczywo chrupkie?) a i do kawy dodaje mleka bo inaczej bym nie przelknela..........i tak z ciekawosci dzisiaj sie zwazylam bo jestem przed miesiaczka i mam brzuch jak balon:-D.............wczoraj rano74,9 a dzisiaj 72,9:-):-):-):-)waga jeszcze bardziej mnie zmobilozowala.................

wczoraj w pracy to wszyscy mieli ze mnie dobry ubaw jak wyjelam miske salty z kurczakiem :-D

a powiedzcie Wy ten befsztyk to duzy jecie? ja zapiekam na grilu jedna piers sredniej wielkosci + troszke przypraw i mam na dwa razy...........czy to nie za duza porcja???????????

a i szynki to zjadlam ok 10dag ..to wiecej niz plasterek..........ale taka chudziutka wiec moze nie zaszkodzi.... juz sie ciesze z jurztejszego dnia.............zrobie sobie miseczke owocow z jogrrtem:tak:
 
reklama
Kaja jestes niesamowita niewiem co ja bym zrobila:)pewnie bym sie skusila na kawaleczek hihi.Ale ty juz tak daleko zaszlas ze nie warto bylo.U mnie dzien 6 jestem po kawce a potem kurczaczek,powiedzcie mi ta piers to trzeba ugotowac czy jak??
Smart a ci to zazdroszcze waga tak szybko spada u mnie to jakos powoli idzie:(
 
wlaśnie wcinam lunch nie wiem czy dobrze ale podzielilam sobie na dwie czesci.......korzystajac ze jestem w domu ok 10;30 zrobilam sobie dwa maluskie obrane jabluszka na cieplutko z mikrofali a tera zdelektuje sie brokulami (zamiast szpinaku) z pomidorem:-)

a wieczorem to dopiero bedzie wyzerka dwa jaja salata i szynka fiu fiu

lui 007 a u ciebie jak z waga?????
 
Dzis jest 4 dzien i czuje sie rewelacyjnie:-)nawet menu jest calkiem wporzadku:happy2:
Fajnie,ze jest tu taki watek gdzie mozemy sie nawzajem wspierac,mnie jest dzieki temu duzo latwiej;-)

Dziewczynki czy ktoras z was zna dobre cwiczenia na zbicie boczkow,bo sa one moja zmora i bardzo chce sie ich pozbyc
 
Hejka laseczki a ja dziś kolejne 2 kg mniej!!! czyli razem 8kg kurka może jeszcze przez te 2 dni dobije do 10 razem ale by było fajnie, tylko potem musze się pilnować ;D co do piersi to ja w folie i do piekarniczka.
Ja na obiad mam marchewke jajo i twarożek więc oki.Ciesze sie że u Was dziewczyny też do przodu
 
lui007 ja znalazlam w necie takie cos i tak zrobiłam;-)
pojedynczą pierś kurczaka nieco solimy, zawijamy w folię i
pieczemy w piekarniku – nie wysycha, całkiem zjadliwa.
smart78 ja dodaje czasem ciut soli i pieprzu, czasami czosnek;-)
A ja jeszcze mam jogurcik dziś, no i kompocik ale mam kupny wiec radzą przelac woda owoce i dodac do jogurtu < dlatego że kompot kupny jest slodzony>
A jutro rybka której zapomniałam kupić:confused::-D
 
reklama
Przeszłam tą dietę do końca:tak: . Z efektów byłam bardzo zadowolona. Zgubiłam 6 kg.

Co do soli..... nie można solić , bo sól zatrzymuje wodę w organiźmie. Ale za to czosnek, pieprz ziołowy, majeranek - te przyprawy są jak najbardziej wskazane:tak:.

Widzę, że macie problemy z grillowanym mięsem. Ja owijałam w folie aluminiową, posypywałam przyprawami i do piekarnika.Podobnie z rybką robiłam.:tak:

Co do befsztyku... Może ten przepis wam pomoże. :sorry2:Dieta kopenhaska - przepis na befsztyk

Nie zapominajcie o wodzie.

Powodzenia, trzymam kciuki.:tak:;-)
 
Do góry