reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta maluszka-watki połaczone.Kolejne etapy rozszerzania diety

reklama
Witam Mamy karmiace;)
Ze od razu to chemia i trucie, czasem lekarze nawet bardziej polecaja sloiczki bo warzywa i owoce s atam tak naprawde z pewniejszego zrodla, mojemu Jasiowi smaukja wiec nie mam zamiaru rezygnowac. Pozdrawiam
 
wiecie co, ja mieszkam w wielkim mieście, gdzie nie ma dostępu do świeżych warzyw i owocków, a to, co leży na półkach w marketach lub jest sprzedawane na bazarku przy głównej trasie czasem jest tak świecące, że aż gołym okiem widać, że normalne warzywo bez wspomagaczy by tak nie urosło. dlatego ja wolę podać dziecku jakiś sprawdzony posiłek ze słoiczka - np. gerber u nas ostatnio jest preferowany. przynajmniej mam pewność, że dziecko je przebadany produkt z ekologicznych plantacji. a co do naszych babć - one sobie robiły róż do policzków z buraka i malowały brwi węglem, a my mamy róż i ołówki.pozdrawiam!!
 
Ja może mam małe doświadczenie ale zawsze staram się podchodzić z dystansem. Owszem zdarzają się feralne słoiczki, niewiarygodne firmy. Jednak na typowe "ekologiczne" jedzenie, przyrządzane osobiście nie zawsze mam czas. Dlatego raz na jakiś czas staram się przygotować coś sama a raczej... no cóż robi to moja teściowa. ;)
 
Ja też jestem za słoiczkami. Zgodnie z waszymi radami rozpoczęłam dokarmianie córci zupkami i deserkami Gerbera i Mala rośnie jak na drozdżach. I jakoś nie czuję, ze ją truję, wręcż przeciwnie, uwazam, ze daje jej to co najlepsze
 
witam ja na poczatku podawalam hubciowi sloiczki teraz staram sie sama mu gotowac uwazam ze sloiczki dla niedoswiadczonej mamy na pierwsze rozszezenie diety jest dobre pozdrawiam
 
Witam. ja rowniez jestem za sloiczkami. nieraz czlowiek nie ma czasu ugotowac to sloiczek zycie ratuje...:) Poza tym LOLIEM jezeli twoje dziecko bedzie wieksze to lizaka czy chrupka tez nie dostanie?? Przeciez to dopiero jest trucizna a dzieci je jedza i zyja:) Moja Maja ma niecale 2 latka jje lizaki i inne cucu i zyje, a co najlepsze jest bardzo zdrowa nie choruje i super sie rozwija jedzac czasem nawet taka trucizne:) Zycze powodzenia:)
 
reklama
Do góry