reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Maluszków

Napadliśmy dziś na Real, obkupiliśmy Zosię w deserki Gerbera po 1,89, mam zapas na 3 tygodnie.
Wczoraj na próbę kupiłam jabłko+brzoskwinia bobovity, normalnie porażka, Zosia po pierwszej łyżce się rozpłakała, obrzydliwe to było. Gerbera i Hipp wszystkie póki co pycha, a tu taka niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
magda ja wczoraj też desreki gerbera w realu kupiłam, ale powiem Ci że ostatnio na promocji były bobovity i L smakowały, nie było żadnego problemu a znowu zupek z hippa nie chce mi jeść
 
Katik - spagetti jakbyś sama zrobiła czemu by nie , sos pomidorowy i jakiś drobny makaronik ale ta reszta siet ...

to chyba się wybiora jutro do reala po jakies zapasy .
Ola średnio trawi waqrzywa cięzko jej ida owoce zjada bardzo chętnie takze teraz jedzie tylko na warzywach póki ich nie polubi wredna matka nic innego jej nie da
 
hmm rozgladalam sie dzis u nas i tej sliwki nie widze... nie ma u nas sliwki chyba, musze jeszcze popatrzyc a jak nie to musze mamci powiedziec zeby przyslala

mojej niuni ulubiony deser to banan+brzoskwinia+sucharek (zawiera gluten)
a kaszki wieczorem nie trawi, musi byc mleczko i koniec, wiec zaczelam podawac kaszke rano, ktoras tez podaje kaszke rano?? ja robie tak kolo 200g mala zjada kaszke rano az sie trzesie hihi, i mam jeszcze drugie pytanie: czy jak podajecie kaszke lyzeczka to dajecie cos przy tym do picia???
 
Ostatnia edycja:
justa ja podaje kaszkę rano wlasnie lyzeczka, tylko moja takiej ilosci nie zjada bo robie jej 120-130 i jak zje to daje do picia jakis soczek/napój lub wodę. Też bardzo lubi kaszke rano a dzis pierwszy raz na noc jej dalam tylko taka rzadsza do picia to nie specjalnie jej podeszla
 
hmm rozgladalam sie dzis u nas i tej sliwki nie widze... nie ma u nas sliwki chyba, musze jeszcze popatrzyc a jak nie to musze mamci powiedziec zeby przyslala
Justa - u nas Hipp tez nie sprzedaje sliwek. Z innych firm to juz tez zapomniec mozna. Kupilam w polskim sklepie.

mojej niuni ulubiony deser to banan+brzoskwinia+sucharek (zawiera gluten)
a kaszki wieczorem nie trawi, musi byc mleczko i koniec, wiec zaczelam podawac kaszke rano, ktoras tez podaje kaszke rano?? ja robie tak kolo 200g mala zjada kaszke rano az sie trzesie hihi, i mam jeszcze drugie pytanie: czy jak podajecie kaszke lyzeczka to dajecie cos przy tym do picia???
Ja podaje rano. Polus uwielbia kaszke. Zawsze podaje gesta, i lyzeczka , zalewam 150 ml wody i wcina az jej sie uszy trzesa. Wczoraj 150 ml zrobilam tak na rzadko do butli, i nie cieszyla sie tak bardzo, wypila moze ze 100 ml. Ale u nas przygoda z butla dopiero sie rozpoczyna, wiec moze to dlatego.
Po kaszcze robie Poluni herbatke, tak 150 ml, i wypija w granicach 50 ml , i potem popoludniu dopija drugie 50. Jeszcze nigdy nie wypila wiecej niz 100 ml.
 
reklama
u nas herbatki max 80 ml z tym że jednorazowo

a u nas wieczorem z butli kaszka wchodzi tak ok 90-100 ml wwcześniej trochę cyca
 
Ostatnia edycja:
Do góry