reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Maluszków

ja karmiłam cycem tylko miesiąc.ale idce przybywało krost i schodziła jej skóra na stopach i polikach ...i problemy z kupą były-kozie boby raz na 3 dni...nie mogę przełknąć mięsa,więc odstawienie jogurtów i sera skończyłoby się chyba konaniem z głodu u mnie:-) zdecydowałam,że przejdziemy na bebilon pepti ....i cieszę się jak na razie.tylko -co potem?czy naprawdę takie uczulenie najczęściej samo mija?

Wanila moj Szymke mial skaze bialkowa a jak skonczyl 2 latka to po skazie nie bylo sladu :)
 
reklama
Ja tez mialam skaze bialkowa. Odkad pamietam po nabiale nie mialam problemow, poza jednym niewielkim: na lokciach pojawiaja mi sie krosty. Pojawiaja sie one co jakis czas, nie zawsze natychmiast po jedzeniu nabialu. Czasem nie widac ich przez miesiace, a czasem nie schodza przez tygodnie. Nie przeszkadza mi to w niczym.
 
Julka pije i wodę (niesłodzoną) i herbatkę koperkową.

Jak nie chce wody to troszkę ją oczuje daje herbatkę jak pociągnie z dwa łyczki zamieniam butle na tą z wodą i ładnie pije :)
 
dziewczyny co do wody... położna środowiskowa mi powiedziała że jak chcemy wyhodować alergika w domu, to dajmy mu wodę HUMANE do tego wszystko sterylizujmy za każdym razem :-p nie dajmy się zwariować! większość z nas wychowywała się w czasach, że żeby dostać mleko w proszku (HUMANA) to trzeba było iść do parafii i księdza prosić, albo do PEWEXU kto bogatszy... no a woda... ta z kranu po przegotowaniu też się nadawała i jakoś żyjemy... wiadomo, że mając takie możliwości jak np nawet głupi filtr BRITA czy inny i taką wodą przegotować to nie trzeba latać kupować wodę za 7zł karton 1,5 litra
 
Dziewczyny może ja wyjde na kompletną ignorantkę, ale ja mojemu dziecku daję zwykłą, przegotowaną kranówę. Mamy załozony specjalny filtr w piwnicy który ponoć polepsza jakość wody - ale żadna to Brita i tym podobne.
 
reklama
Do góry