reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

zrobilam zupke pomidorowa taka jak ja bym zjadla i zjadł nawet nie mial odruchów wymiotnych ale za dużo nie zjadł no moze z 6 łyżeczek ale to zawsze sukces teraz przez tydzien ES bedzie z malym bo ja robote mam od rana do wieczora.
Ale nie pokoi mnie to że dałam mu jabuszko pieczone ( w mikrofali) pyszne jabłko zjadł (prawie całe) a po 2 h kupe zrobił jakby nie przetrawił tego jabłka.
 
reklama
irenka - jemu chyba nie chodzi o gestość tylko smak tak mi sie wydaje - chyba geny ma po tacie bo wymagający że szok co do jedzenia no nic bede pracowac nad tym jak co bede pisac i pytac
 
an-Gracjanek tez mial odruch wymiotny, dawalam po lyzeczce i zwiekszalam potem zrobil pass i tylko mleko chcial dalam tydzien przerwy a po tygodniu nagle zaczal jesc tylko nie sliczki a nasze jedzonko :)

Moje dziecko nie zje miesa ugotowanego bez przypraw :-( zupy jakiejs lury on chce tylko nasze doprawione itp , mieso pieczone z piekarnika tak a gotowanego tyle co nic.
 
Asia też zdecydowanie woli nasze jedzenie. na święta to chyba normalną wigilie zje. sloiczki nawet te zupełnie przemielone zje ale nasze szczególnie z duża ilością czosnku uwielbia
 
moja też ma bunt na swoje, w ogóle na sam widok łyżeczki pluje, nie ważne co w niej jest, a jak daje na palcu to wszystko zje!! chyba się nauczyła,ze niedozwolone(smaczniejsze) rzeczy daje na palcu od siebie i teraz mysli,że tylko to jest dobre Aaaa
 
przełom w jedzeniu ale to chyba spawka ES a może dzień taki dzisiaj mały zjadł pół słoika ale troche mu doprawił tata ma dyżur 1 tydzień to dziecko grzecznie je hehhee fajnie ale w nocy tylko mleko nawet jak chce podac herbatke to jest taki ryk straszny jakby go zarzynali i jak odzwyczaić mleka w nocy hmmmm ja nie mam pojecia
 
zrobilam zupke pomidorowa taka jak ja bym zjadla i zjadł nawet nie mial odruchów wymiotnych ale za dużo nie zjadł no moze z 6 łyżeczek ale to zawsze sukces teraz przez tydzien ES bedzie z malym bo ja robote mam od rana do wieczora.
Ale nie pokoi mnie to że dałam mu jabuszko pieczone ( w mikrofali) pyszne jabłko zjadł (prawie całe) a po 2 h kupe zrobił jakby nie przetrawił tego jabłka.

czasem Adi ma tak, ze jak daje mu cos nowego czego wcześniej nie jadł to pierwsze 3-4 razy wychodzi takie jak zjadł prawie a potem sie to normuje :)

Eywa ważne że zaczyna jeść :)
 
reklama
musze sie pochwalić dzisiaj bartuś zjadl cala kanapke z powidłami (oczywiście kawiorek bez skórki) smakowało mu
 
Do góry