reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

reklama
wilmek, ze tak zapytam, to jakiej firmy dajesz? Bo ja zauwazylam, ze ten cow & gate to jej srednio wchodzi w porownaniu z innymi... Tak sprobowalam tego, to rzeczywiscie smakuje czasem jak swieca :eek:
 
No ja kupilam kilka sloikow tego samego, ale z innych firm i wlasnie hipp chyba wypada najlepiej. A tak w ogole to marny maja tu wybor tego jedzienia. Slabo zroznicowany... Nie wiem, moze u Was inaczej, lepiej to wyglada :crazy:
 
dranissimo chyba nie wyglada lepiej...jest tego troche ale mi brakuje strasznie takich malo przekombinowanych dwu trzy skladnikowych albo samo miesko ktore moge sobie potem polaczyc z czyms innym...jak probowalam cos kupic starszakowi ktory byl alergikiem to wogole masakra bo nadawala sie wlasciwie tylko marchew+ziemniak i owocki bo wszedzie indziej mleko pomidor seler itp najbardziej uczulajace
 
Hejka
Moze wy mi pomozecie nie mam pojecia co mam dawac dziecku do jedzenia nic nie chce jak mu podaje to ksztusi sie i ma odruchy wymiotne tylko chce mleko no i ewentualnie kaszka z mlekiem ale nie przestaje staram się dawac po trochu ale jest ciezko a jak widzi jak cos jemy to uszy mu sie trzęsą. A nie wspomnę i deserkach dla niego to bleee.
 
czytałam, że jak dzidzik przy jedzeniu ma odruchy wymiotne to warto się udać do logopedy, może spróbuj, może to coś da, bo przecież jeść musi...
 
Hejka
Moze wy mi pomozecie nie mam pojecia co mam dawac dziecku do jedzenia nic nie chce jak mu podaje to ksztusi sie i ma odruchy wymiotne tylko chce mleko no i ewentualnie kaszka z mlekiem ale nie przestaje staram się dawac po trochu ale jest ciezko a jak widzi jak cos jemy to uszy mu sie trzęsą. A nie wspomnę i deserkach dla niego to bleee.

może spróbuj dawać po troszku to co ty jesz np same ziemniaczki od siebie palcami i takie rzeczy które nie zaszkodzą i nie są mocno przyprawione, ale palcami i od siebie z talerza, moze tak sie przekona do jedzenia, Adi czasem ma humory i swojego nie chce jeść a ode mnie z talerza to sie zażera :-D
 
irenka bez roznicy moge dawac pół łyżeczki dla niemowlaków TT lub całą i te same odruchy

baby - masz racje to może pomóc zobaczymy jutro dzieki

mitaginka on chetnie je ale mleko lub mleko z kaszka
 
reklama
Do góry