reklama

Dieta mam karmiących

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2008' rozpoczęty przez beza, 26 Październik 2008.

1. beza

beza Październikowa Mama'08

No to już!
    Wątek założony!

Kochane mam nadzieję, że ten wątek pomoże niektórym mamusiom nie katować się drakońskimi dietami i odmawiać sobie tego co dobre nie tylko dla nas, ale dla naszych maleństw również!
    Piszcie co takiego smakowitego dzisiaj zjadłyście, albo co macie zamiar zjeść i o reakcjach Waszych Cudów.

2. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

BEZA dzieki za zalozenie tego watku napewno sie przyda :-)

Ja juz mam pytanie co mam pic po porodzie w szpitalu Mysle o wodzie niegazowanej A jakies soki ????herbata ????

3. reklama
  4. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

dorotko w szpitalu ja miałam swoją wode niegazowana i soki kubusia marchwiowe jakoś z jablkiem , bananem, sok jabłkowy. W szpitalu gawali tylko 3 kupki picia dziennie na sniadanie kawe zbożowa, obiad kapot, kolacja kakao. Mam pytanko jakie mozna pić herbatki ziołowe/ rumianek, koper i co jeszcze/
    ja pije kakoa 2 razy dziennie, bo inaczej mleko mi nie przechodzi.

5. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

Hej.

Ważyłam się dzis rano i waga nie drgneła...ale może to przez te biszkopciki do kawy. Mała toleruje słabą kawę i biszkopta. Próbowałam też drożdżowe z jabłkami i tez było spoko. Natomiast w szpitalu zjechali mnie za banany że niby cytrusy, a gdzieś w necie czytałam że nie szkodzą...
    Póki co jem wszystko gotowane i monotonne. Gotowany kurczak z warzywami, rosół...ser zółty, plastry drobiowe na chleb. Trochę to nudne. Marzy mi sie smażona jajecznica...kto wie może dziś spróbuję.
    Co do mleka i przetworów mlecznych. Położna kazała ograniczyć mleko do szklanki dziennie:baffled:

6. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

kaka a u nas kazały pić mleko???

7. Kaka82

Mikazały uważać bo duzo dzieci ma skaze białkową...a ja tak kocham mleko,

8. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

Ja narazie nie piję wcale mleka, bo wyczytalam gdzieś że w pierwszych tygodniach dziecko może się uczulić i aby tego uniknąć nie należy pić mleka:no:
    Jem lekkie rzeczy, tosty z dżemem,kanapki z serem i wędliną, dużo gotowanego, chociaż ostatnio usmażylam kotlety z piersi i nic malej nie bylo, gotowane warzywa,

mam jednak pytanie jakie owoce jeść ?????? bo u mnie po jabłkach Lena miala takie wzdęcia że ja myślalam że to kolka się zaczęla:no:

9. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

Beza ten wątek to super pomysł:tak::tak::tak:

10. reklama
  11. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

Mi w szpitali jak położna zobaczyła sok typu Kubuś to powiedziała że teraz powinnam tego unikać i takich soków cytrusowych też.:-(
    A co do bananów to słyszałam że nie szkodzą maluchom.

12. Kaka82

Tyle ile mam, tyle ile połozych tyle opinii.

A ja sie skusiłam tez na odrobine czekolady i nic nie było:tak:

Poleć forum