reklama

Dieta mam karmiących

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2008' rozpoczęty przez beza, 26 Październik 2008.

1. beza

beza Październikowa Mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to już!
    Wątek założony!

Kochane mam nadzieję, że ten wątek pomoże niektórym mamusiom nie katować się drakońskimi dietami i odmawiać sobie tego co dobre nie tylko dla nas, ale dla naszych maleństw również!
    Piszcie co takiego smakowitego dzisiaj zjadłyście, albo co macie zamiar zjeść i o reakcjach Waszych Cudów.

2. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    BEZA dzieki za zalozenie tego watku napewno sie przyda :-)

Ja juz mam pytanie co mam pic po porodzie w szpitalu Mysle o wodzie niegazowanej A jakies soki ????herbata ????

3. reklama
  4. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dorotko w szpitalu ja miałam swoją wode niegazowana i soki kubusia marchwiowe jakoś z jablkiem , bananem, sok jabłkowy. W szpitalu gawali tylko 3 kupki picia dziennie na sniadanie kawe zbożowa, obiad kapot, kolacja kakao. Mam pytanko jakie mozna pić herbatki ziołowe/ rumianek, koper i co jeszcze/
    ja pije kakoa 2 razy dziennie, bo inaczej mleko mi nie przechodzi.

5. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej.

Ważyłam się dzis rano i waga nie drgneła...ale może to przez te biszkopciki do kawy. Mała toleruje słabą kawę i biszkopta. Próbowałam też drożdżowe z jabłkami i tez było spoko. Natomiast w szpitalu zjechali mnie za banany że niby cytrusy, a gdzieś w necie czytałam że nie szkodzą...
    Póki co jem wszystko gotowane i monotonne. Gotowany kurczak z warzywami, rosół...ser zółty, plastry drobiowe na chleb. Trochę to nudne. Marzy mi sie smażona jajecznica...kto wie może dziś spróbuję.
    Co do mleka i przetworów mlecznych. Położna kazała ograniczyć mleko do szklanki dziennie:baffled:

6. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kaka a u nas kazały pić mleko???

7. Kaka82

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mikazały uważać bo duzo dzieci ma skaze białkową...a ja tak kocham mleko,

8. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja narazie nie piję wcale mleka, bo wyczytalam gdzieś że w pierwszych tygodniach dziecko może się uczulić i aby tego uniknąć nie należy pić mleka:no:
    Jem lekkie rzeczy, tosty z dżemem,kanapki z serem i wędliną, dużo gotowanego, chociaż ostatnio usmażylam kotlety z piersi i nic malej nie bylo, gotowane warzywa,

mam jednak pytanie jakie owoce jeść ?????? bo u mnie po jabłkach Lena miala takie wzdęcia że ja myślalam że to kolka się zaczęla:no:

9. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Beza ten wątek to super pomysł:tak::tak::tak:

10. reklama
  11. natusiaMa

natusiaMa Październikowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi w szpitali jak położna zobaczyła sok typu Kubuś to powiedziała że teraz powinnam tego unikać i takich soków cytrusowych też.:-(
    A co do bananów to słyszałam że nie szkodzą maluchom.

12. Kaka82

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tyle ile mam, tyle ile połozych tyle opinii.

A ja sie skusiłam tez na odrobine czekolady i nic nie było:tak:

Poleć forum