reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mam karmiących

Ja już też rybki jadłam i było ok.
Dzis testuje moje ulubione nestle fitnes z owocami.
Piłam tez herbate malinowo cytrynowa i mam nadzieje ze bedzie ok dzis w nocy.
Oj, u mnie Mały po musli z owocami mial kolkę:-(
Dla mnie największy problem to ograniczenie nabiału, czekolady, miodu. Poza tym za smażonymi kotletami wcale mi się nie tęskni, choć faktycznie menu nieco uboższe,bo np. zastanawiam się zy jajecznicę mogę zjeść, bo to smażone. Choć kopytka z masełkiem i bułką smażone jadłam i wszystko ok.
Jem nabiał jak zawsze, czekoladę ograniczyłam (wiadomo:dieta!!!!), a miód jem, wczoraj zjadłam trzy łyżki wymieszane z twarożkiem. Nic się nie działo.
ja pije owocowe bez cytrusów, marchewkowe, jabłkowe,
tak samo ja :tak:
 
reklama
U mnie na tapecie narazie woda+ czarna porzeczka, kawa zbozowa, herbatka. Z jedzonka wsio tylko nie wydymajace nie cytrusowe i uczulajace;-)
I mam wielka ochotke na drożdzówki (a nigdy nieprzepadałam za nimi:-p)
 
a co z pomidorami, ogórkmi?
dzis test pomidorowy, jak narazie ok:tak:
U mnie pomidorek i ogorek sie przyjal (tylko swiezy).

Jajeczniczke jadlam i tez ok :-)
Czekam na reakcje po zupce z brokulow ( bo podobno wzdymaja)

A najbardziej to mam ochote na jakiegos paskudnego fastfooda i butle coca coli...:(
I jak z brokulową?
Tez bym się zapchala jakims niezdrowym jedzonkiem, ale ostatnio faza na gotowanego kurczaka... I na wafle :-D
 
oj coca coli to i ja bym się napiła!!
wczoraj zaszalałam, napiłam się piwa bezalko. Ale mi smakowało, może dlatego, że zimne i gazowane!!!

Była u nas pediatra i powiedziała, żeby pić plantex jak dzieci mają wzdęcia. To jest mieszanka ziół, podobno mamy sobie to chwalą.
Ja póki co jem wszystko to na co mam ochotę i odpukać w niemalowane, Natan nie ma wzdęć!!! no może tylko czasem się napnie, ale bez żadnego bólu.
 
reklama
Do góry