reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamy kamiącej/ Przepisy

ja jak narazie piłam tylko piwo bezalkoholowe, jakoś się boje wypić normalne, choć synek śpi po 7-8godzin więc dawno by to piwo wywietrzało ale jednak coś mnie jeszcze hamuje
 
reklama
Mnie do alkoholu nie ciągnie. Ale ja nigdy szczególnie nie lubiłam.
Za to marzy mi się kanapka żółtym serem i pomidorem...
 
Synek ma 5 tygodni, myślicie że mogę sobie pozwolic na kotleta schabowego :-)
Dosc ma tych gotowanych i pieczonych potrawek :baffled:
 
ja już jem wszystko poza czosnkiem cebulą i wzdymającymi rzeczami i słodkim mlekiem
no i wszystko w odpowiednich proporcjach co jest trudne bo wcześniej wcinałam strasznie dużo nabiału a teraz się ograniczam

co do alkoholu to ciągnie mnie do wina ale zasmakowało mi też Carmi więc jakoś nie narzekam
 
wstawiam przepis na chałkę z mąką kukurydzianą ale chyba za dużo mąki pszennej w przepisie bo za twarde ciasto wychodzi - lepiej dodać mniej

 
reklama
jak ja sie wieczorem napije karmi to rano mam ogrom mleka. Zwykłego piwka tez bym mogła sie napić bo mala spi cale noce, ale jakoś mi ochota przeszła. Ona jeszcze ejst tylko na samym cycu , dopiero po 1 malej łyżeczce je owocki od trzech dni . Ja juz jem nawet straczkowe bo nieumialam bez tego zyc i niema problemów , czosnku zwiększam dawki ostatnio. Mleko pije normalnie, będzie tak z półtora szklanki dziennie (wszystko do moich olbrzymich kawek zbożowych) i czasem serek wiejski albo jakaś maślanka.
 
Do góry